Aktualności

Zdrowopolscy – siła polskich superfoods

Superfoods to żywność o szczególnie cennych właściwościach. Wiele osób sądzi, że takie produkty muszą być drogie i egzotyczne. Na sklepowych półkach pojawiły się mieszanki owoców liofilizowanych Mix Goji Zdrowopolscy – wyjątkowe połączenie najlepszych polskich superfoods oraz czerwonych klejnotów, czyli jagody Goji.

Kompozycje liofilizowanych owoców i warzyw, w połączeniu z jagodami Goji marki Zdrowopolscy to trzy warianty produktów, dostosowanych do aktywnego, zdrowego stylu życia i różnych potrzeb. Słynne na całym świecie jagody Goji to owoce o tak cennych właściwościach, że w azjatyckiej medycynie zyskały miano czerwonych klejnotów. Jagody Goji, które trafiły do mieszanek owoców liofilizowanych Mix Goji Zdrowopolscy pochodzą z polskich plantacji. Ciekawe nowości pojawiły się w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dsytrybucja.

Mieszanki owoców liofilizowanych Mix Goji to trzy różne propozycje produktów. Vital Mix Goji to pełne energii połączenie jagód Goji, aronii, czarnych i czerwonych porzeczek oraz malin – naturalna dawka witalności na każdy dzień. Mieszanka Fit Mix Goji powstała z myślą o osobach, które dbają o zgrabną sylwetkę. W dobrych postanowieniach pomoże im kompozycja czerwonych klejnotów, słodkich jabłek, marchwi, gruszki i truskawki oraz kwaskowatej wiśni. Dla osób, które chcą naturalnie wspomóc naturalne oczyszczanie organizmu przeznaczona jest mieszanka owoców liofilizowanych Detox Mix Goji, w  której znalazły się jagody Goji, śliwka, żurawina i burak.

Nowości marki Zdrowopolscy to lekka, naturalna i niskokaloryczna przekąska. Mieszanki owoców liofilizowanych Mix Goji można dodawać do płatków śniadaniowych, jogurtów, sałatek, koktajli oraz deserów. Wygodne, niewielkie opakowania bez problemu zmieszczą się w plecaku, torebce, a nawet kieszeni. Torebki wyposażone są w wygodne zamknięcie, dzięki któremu mieszanki owoców liofilizowanych Mix Goji zachowują świeżość i naturalny aromat. Warto dodać, że liofilizacja, czyli suszenie mrozem, pozwoliła zachować 100% cennych właściwości superfoods.

Poznaj rodzinę naturalnych produktów Zdrowopolscy – znajdziesz je w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Dodaj komentarz