Aktualności

Przekąski, które zaskakują od Moreso

Moreso to marka oryginalnych przekąsek, wyjątkowych produktów do pieczenia oraz wysokiej jakości bakalii. Moreso zaprasza miłośników smaku w podróż, gdzie wszystko się zaczyna – do natury.

Moreso to polska firma, której asortyment obejmuje szeroki wybór naturalnych produktów. W portfolio producenta znajdziemy bakalie, produkty do pieczenia, produkty superfoods oraz niezwykłe słodkie i słone przekąski. Z jednej strony Moreso stawia na znane smaki, a z drugiej strony zaskakuje, tworząc nietypowe produkty, które szybko podbijają serca smakoszy dobrego jedzenia. Moreso łączy pasję do bakali, z wiedzą, doświadczeniem oraz innowacyjnymi pomysłami.

Świat bakalii Moreso

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest wybór produktów Moreso. W ofercie znalazły się bakalie – orzechy i suszone owoce – oraz seria 100% natury, czyli znane superfoods. Dla miłośników wypieków powstała linia Domowe wypieki, czyli tarte orzechy, mak mielony oraz mieszanka do wypieku domowego chleba.

Ciekawa propozycja Moreso to różnego rodzaju przekąski. Quick Choco to polskie pestki dyni w mlecznej lub deserowej czekoladzie, oryginalna, słodka przekąska. Dla tych, którzy wolą słodkie i chrupkie produkty skierowane są Quick Snack, czyli orzeszki ziemne, także w wersji z dodatkami, chrupiąca kukurydza oraz wyjątkowe chipsy z bobu – barbecue i miód & musztarda. W serii Lekka przekąska znalazły się suszone owoce drzewa bochenkowego Jackfruit, Algi z płatkami ryżowymi oraz Algi z migdałami i sezamem.

Nowości Moreso w ABE Dystrybucja

Nowe produkty Moreso będą idealne dla wielbicieli wyrazistych smaków. Kolejne słone i chrupiące przekąski w ciekawych wersjach smakowych, które pojawiły się w hurtowni ABE Dystrybucja to Orzeszki ziemne z pieprzem, Orzeszki ziemne orientalne oraz Orzeszki ziemne chili & limonka. Świeże pomysły Moreso sprawiają, że nawet tak znana i popularna przekąska jak orzeszki ziemne nabiera wyjątkowego charateru!

Bakalie, przekąski inne skarby natury polskiej marki Moreso dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.