Aktualności

Smacznie i zdrowo, czyli RoślinnieMi z Primavika

Primavika należy do czołówki polskich producentów żywności wegetariańskiej i wegańskiej. Firma od swoich początków jest związana ze zdrowym odżywianiem i roślinnymi produktami.

Od pomysłu, który pojawił się już w latach 70., przez hurtownię ze zdrową żywnością i propagowanie zdrowej diety, do założonej w 1998 roku firmy – tak wygląda historia Primavika. Polska, rodzinna firma od tego czasu została wiele razy doceniona za jakość i innowacyjne podejście, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, a przede wszystkim uznanie klientów. Primavika stawia na proste, ale pełnowartościowe składy – misją firmy jest tworzenie smacznej i zdrowej żywności, w zgodzie z naturą. Primavika angażuje się w działania na rzecz przyrody i niezmiennie podkreśla – jestem z Polski!

Primavika – z natury smacznie!

Oferta Primavika to gotowe dania i sosy obiadowe, pasty i pasztety, produkty ekologiczne i bezglutenowe oraz inne ciekawe propozycje, które są smacznym uzupełnieniem diety wegetariańskiej i wegańskiej. Szeroki wybór produktów marki Primavika dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Oferta polskiego producenta nie jest skierowana wyłącznie dla osób, które wybierają na co dzień dietę roślinną – dzięki starannie opracowanym recepturom, opartym o wysokiej jakości składniki oraz zioła i przyprawy, produkty Primavika skierowane są do wszystkich, którzy, którzy chcą odżywiać się pysznie, naturalnie i zdrowo.

Warto też dodać, że produkty Primavika to doskonały wybór dla osób, które cenią swój czas lub nie mają czasu i ochoty na gotowanie. Gotowe dania i sosy Primavika są świetne na posiłek do pracy i w domu. Roślinne zamienniki tradycyjnych potraw Primavika mają dobry skład i smak.

Roślinnie = smacznie i zdrowo

Nowości Primavika z serii RoślinnieMi to rewolucja w diecie roślinnej, ale ich wygodna forma i pyszny smak zachęcają nie tylko „roślinożerców”. Produkty RoślinnieMi to rodzaj wegańskich konserw w słoiczkach. Kawałki Primavika można zabrać ze sobą w podróż, do pracy lub szkoły i zjeść prosto z opakowania, jako szybki posiłek, a także dodawać do innych potraw, na ciepło i zimno. Kawałki Primavika to trzy bezglutenowe produkty – Kawałki a’la wołowe, Kawałki a’la tuńczyk oraz Kawałki a’la kurczak. Kompozycje naturalnych składników i przypraw w smaku przypomina produkty zwierzęce, a przy tym są niskokaloryczne i nie zawierają glutenu.

Gotowe dania i sosy obiadowe, pasty i pasztety, produkty ekologiczne i bezglutenowe marki Primavika dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.