Aktualności

Rajska wyspa – ABE Travel Club na Krecie

Kreta to królowa wysp Grecji – cudowne krajobrazy, niebieskie niebo, zachwycające zabytki, bujna roślinność, pyszne jedzenie i niezwykła kultura przyciągają podróżników z całego świata. Kreta to pierwszy cel uczestników ABE Travel Club – rajską wyspę odwiedzili Klienci i organizatorzy programu.

Kreta – największa grecka wyspa, o skalistych wybrzeżach, szerokich plażach i przyjemnym klimacie. Położona na Morzu Śródziemnym kraina ma do zaoferowania bogatą historię, cudowne widoki i wyśmienitą kuchnię. Malownicze krajobrazy przeplatają się z pozostałościami prastarych cywilizacji.

Rozpoczęcie lata na greckiej wyspie

Podróż na Kretę z ABE Travel Club odbył się na początku maja. Uczestnicy zamieszkali w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Mitsis Laguna Resort & Spa, w którym do dyspozycji mieli bogatą ofertę premium all inclusive z live cooking, kuchnią całego świata, barami i basenem.

Program Konferencji Handlowej ABE na Krecie, poza wypoczynkiem na rajskiej wyspie, to również wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów.  Niezapomnianym przeżyciem był rejs statkiem na Wyspę Spinalonga. Ten pełen uroku zakątek Grecji znany jest także jako „przeklęta wyspa” – przez setki lat była odosobnioną osadą dla chorych na trąd, która działała aż do 1957 roku.

Wiele pięknych wspomnień pozostawiło po sobie Agios Nikolaos, zwane kreteńskim Saint Tropez. Agios Nikolaos to najbardziej wysunięta na wschód część Krety, która zachowała wiele dzikiego charakteru i zachwyca swoim dziewiczym charakterem. Miejscowość położona jest w Zatoce Mirabello, co po włosku oznacza „piękny widok”.

Grecja słynie z doskonałej oliwy z oliwek – jednym z punktów wyprawy była wizyta w tłoczni, w której powstają oliwy dostępne w hurtowni ABE Dystrybucja. Jak powstaje oliwa i jak rozpoznać produkt dobrej jakości? Na te pytania odpowiedź poznawali goście ABE Travel Club. Uczestnicy mogli spróbować znakomitej greckiej oliwy w różny sposób – na świeżej bagietce lub groszku ptysiowym albo, tak jak to robią znawcy, bez żadnych dodatków. Oliwę trzeba wlać do małego kieliszka, zasłonić jego wylot, aby olej się nie utlenił i wypić po kilku sekundach. To polecana przez koneserów metoda, jak w pełni poznać i docenić walory oliwy z oliwek.

Niezapomniana przygoda w świetnym towarzystwie – tak podróż na Kretę zapamiętają uczestnicy. – Podczas pobytu w Grecji udało nam się stworzyć dobry klimat – opowiada Joanna Banaś, przedstawicielka handlowa ABE. – Mieliśmy wiele okazji do integracji, a wśród wszystkich uczestników panowała przyjazna atmosfera. Razem spędziliśmy ten czas naprawdę przyjemnie.

ABE Travel Club – odkrywaj z nami świat

W niezwykłą podróż wyjechali Uczestnicy 1. edycji ABE Travel Club – to program lojalnościowy skierowany do Klientów hurtowni ABE Dystrybucja. Wyjątkowy charakter programu jest powiązany z unikatową ofertą handlową. – Chcemy, żeby wyjazd z ABE nie były tylko wakacyjną wycieczką, ale pełna przeżyć przygodą – mówi Grzegorz Pleti, Prezes Zarządu ABE Dystrybucja. To ma być impuls do zainteresowania ciekawymi markami i produktami w naszej ofercie – dodaje.

Wystartowała 2. edycja ABE Travel Club! Tym razem Uczestnicy programu razem z ABE Dystrybucja odwiedzą krainę herbaty, Sri Lankę, poznają wielokulturowe Maroko i odkryją nieznane oblicze Polski. Szczegóły dotyczące udziału w 2. edycji ABE Travel Club można znaleźć są w Regulaminie Uczestnictwa, który jest dostępny u przedstawicieli handlowych ABE Dystrybucja.

ABE Travel Club na Krecie – zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z wyprawy:

Dodaj komentarz