Aktualności

Runoland – na domowy obiad!

Runoland to polski producent przetworów – wysokiej jakości przetwory owocowe, warzywne i grzybowe powstają ze starannie dobranych, lokalnych surowców, według sprawdzonych, opartych na polskich tradycjach przepisów.

Runoland to polska firma, która specjalizuje się w przetwórstwie owoców, warzyw i grzybów. Oferta producenta to przetwory tradycyjne, żywność ekologiczna, a także farsze i nadzienie. W portfolio Runoland znajdują się produkty bez sztucznych konserwantów, dostępne w słoikach o różnych pojemnościach – marynowane i suszone grzyby, owoce dżemy i konfitury, warzywne farsze oraz gotowe sałatki i surówki.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy szeroki wybór produktów marki Runoland. Warzywne i owocowe przetwory, marynowane i suszone grzyby, kimchi – produkty Runoland wyróżniają się smakiem, a na półce wyróżniają się oryginalnym designem.

Nowości Runoland w ABE Dystrybucja

Na jesień hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja proponuje trzy nowości marki Runoland – doskonałe jako dodatek do domowego obiadu czy potraw z grilla. Nowe produkty dostępne w ofercie ABE Dystrybucja to:

  • sałatka ukraińska – z zielonych pomidorów, papryki i marchewki, zanurzonych słodko-kwaśnej zalewie o delikatnym smaku,
  • sałatka wiejska – kompozycja drobno pokrojonych warzyw – biała kapusta, marchewka, papryka, ogórek kwaszony i cebula zanurzone w aromatycznej słodko-kwaśnej zalewie,
  • Papryka konserwowa – soczyste kawałki warzyw w aromatycznej zalewie.

Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu przetworów polskiej marki Runoland w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja!

Przetwory owocowe i warzywne polskiej marki Runoland – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.