Aktualności

Tureckie słodycze od Se-mar

Oryginalne przysmaki prosto z Turcji – polska firma Se-mar już od 1999 roku jest importerem chałw i innych wyjątkowych słodyczy z rynku tureckiego.

Turcja słynie ze słodyczy – najbardziej znane są sezamowe chałwy o różnych smakach, lokum, czyli małe, kolorowe galaretki, kłębek wełny Pismaniye oraz inne, pełne bakalii, miodu i słodyczy przysmaki. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja można znaleźć duży wybór słodyczy z Turcji, których importerem jest Se-mar. Miłośnikom tureckich smaków proponujemy chałwy Koska różnej wielkości:

  • chałwa waniliowa,
  • chałwa kakaowa,
  • chałwa pistacjowa,
  • chałwa bez cukru.

Poza chałwą w klasycznej wersji, w hurtowni ABE Dystrybucja dostępny jest kłębek wełny Pismaniye , czyli oryginalny deser, który chałwy i delikatność waty cukrowej. Marka Koska w ABE Dystrybucja to również tureckie galaretki w cukrze rachatłukum, pasta sezamowa tahini, melasa winogronowa oraz kremy z orzechów i melasy w wygodnych tubkach.

Tempo to kolejna turecka marka słodyczy od Se-mar. Są to przede wszystkim orzechowe przekąski – batony z orzechów oraz sezamowy krakers. Słodycze Tempo to oryginalny zamiennik znanych batonów, dla miłośników bardzo słodkich i chrupiących przekąsek.

Nowości Se-mar w ABE Dystrybucja

Kopułki marki Pike to słodkie przekąski z dobrym składem. Kopułki Kubbe zaspokoją chęć na słodkie i dodadzą energii. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się cztery nowe produkty:

  • kopułki daktylowe z orzechami,
  • kopułki daktylowe z owocami leśnymi,
  • kopułki kokosowe,
  • kopułki owsiane z posypką malinową.

Kopułki daktylowe Kubbe to połączenie owoców, orzechów i płatków zbożowych. To słodka, wartościowa i pożywna przekąska. Kopułki daktylowe Kubbe zapakowane są w opakowanie z wygodnym, strunowym zamknięciem.

Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu tureckich słodyczy od firmy Se-mar w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja!

Tureckie słodycze Koska, Tempo i Pike – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.