Aktualności

Sandra i Jasmeen – kulinarne podróże po świecie

Podróżowanie można zacząć od kuchni! Marki Sandra i Jasmeen to wybór wysokiej jakości produktów z różnych zakątków świata, dzięki którym w każdej chwili możemy wybrać się w egzotyczną podróż. Oryginalne produkty Sandra i Jasmeen uzupełniły ofertę hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Marka Sandra jest obecna na rynku już od blisko ćwierć wieku. W tym czasie zdobyła uznanie przede wszystkim jako dystrybutor przetworów z owoców i warzyw, które pochodzą z najlepszych zbiorów z różnych rejonów świata – Europy Kontynentalnej, strefy Śródziemnomorskiej, Ameryki Południowej i Dalekiego Wschodu. W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znalazły się również tortille pszenne, dostępne także w różnych wariantach smakowych. Przetwory Sandra to egzotyczne owoce, takie jak ananas, liczi, mandarynki, warzywa, sosy, dzięki którym kuchnia nabiera wyjątkowego charakteru, ale także produkty dobrze znane w Polsce, na przykład jabłko, wiśnie, gruszka, których jakość docenią miłośnicy tradycji.

Fani orientu z pewnością chętnie wypróbują wyroby w bliskowschodnim stylu, dostępne pod marką Jasmeen – są to przede wszystkim produkty pochodzące z Libanu. Do ofert hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja trafiły orientalne pasty, arabska przyprawa zatar, pasta sezamowa tahini, bobik gotowany oraz falafel, w formie mieszanki do szybkiego i prostego przygotowania posiłku. Dzięki tym produktom każdy ma okazję, aby spróbować bliskowschodnich smaków i zaskoczyć swoich gości niebanalnym daniem. Orientalne propozycje marki Jasmeen powstają ze składników roślinnych, więc są odpowiednie dla wegan.

Marki Jasmeen i Sandra prezentują ciekawy wybór produktów, które odmienią każdą kuchnię – teraz są łatwo dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy do wypróbowania egzotycznych i orientalnych przetworów Jasmen i Sandra.

Dodaj komentarz