Aktualności

Świąteczne nowości w hurtowni ABE Dystrybucja

Święta Bożego Narodzenia mają wyjątkowa atmosferę. Smaki i zapachy to nieodłączny element bożonarodzeniowego klimatu. W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się nowości, które wpisują się w czas Świąt. W naszej stałej ofercie można również znaleźć produkty niezbędne podczas świątecznych przygotowań.

Przygotowania do Świąt to pracochłonne zajęcie, które warto sobie ułatwić. Jednym ze sposobów na skrócenie listy świątecznych obowiązków są gotowe ciasta, które można podać na deser po obiedzie lub poczęstować niespodziewanych gości. Firma Dan Cake przygotowała serię wyjątkowych wypieków, które sprawdzą się przy każdej z tych okazji. Wśród gotowych ciast Dan Cake znalazły się produkty, które swoim składem nawiązują do bożonarodzeniowego klimatu – Ciasto zimowe z bakaliami, Ciasto Piernikowe, Rolada Piernikowa, Strucla Marcepanowa, Rolada Świąteczna i Strucla z rodzynkami. Ofertę uzupełniają Ciasto marmurkowe, Ciasto czekoladowe oraz Tort Sachera – te wyjątkowe produkty także wprowadzą świąteczny nastrój.

Gotowe wypieki dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zapraszamy do sprawdzenia oferty!

 

Kolejne warte uwagi nowości o bożonarodzeniowym charakterze to gotowe mieszanki Sys, proste i szybkie w przygotowaniu. Łazanki z kapustą i grzybami oraz Kluski z makiem, migdałami i skórką pomarańczową to dobry sposób na pożywny posiłek, gotowy w krótkim czasie. Mieszanki Sys o świątecznym charakterze to kompozycja naturalnych składników wysokiej jakości. Kluski z makiem, migdałami i skórką pomarańczową jest produktem wegańskim, który jest odpowiedni także dla osób na diecie roślinnej.

Świąteczne nowości Sys w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

 

Na liście świątecznych zakupów nie może zabraknąć barszczu czerwonego, aromatycznych przypraw, smacznych grzybów, rozgrzewających herbat, słodkiego miodu i chrupiących bakalii. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znajduje się szeroki wybór produktów, które ułatwią przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, także dla osób na diecie bezglutenowej, wegańskiej oraz bez laktozy. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu produktów idealnych na Święta i życzymy udanych, świątecznych zakupów!

Dodaj komentarz