Aktualności

Sezon na miody w ABE Dystrybucja

Miód to naturalnie słodki i zdrowy produkt. Warto włączyć go do diety, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Miody są bogatym źródłem witamin i innych składników odżywczych, wspierają odporność i są sprawdzonym sposobem na walkę z przeziębieniem i osłabieniem organizmu. 

Miód jest niezwykle wartościowym produktem. To naturalna skarbnica witamin A i C, witamin z grupy B oraz licznych składników mineralnych. Miody zawierają też między innymi biotynę i kwas foliowy. Są szczególnie pomocne podczas przeziębienia, grypy oraz podczas rekonwalescencji po chorobie. Miód wzmacnia i wspomaga cały organizm. Miodowa słodycz wzbogaca smak wypieków, deserów, płatków śniadaniowych i koktajli. To dobra alternatywa dla białego cukru. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dostępny jest duży wybór miodów, zapakowanych w słoiki o różnej pojemności. W ofercie hurtowni znalazły się miody polskich firm Barć, Bartnik, Krupiec i Mazurskie Miody.

Asortyment hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to dobrze znane i popularne rodzaje miodów, takie jak miód wielokwiatowy i akacjowy, oraz miody rzadziej spotykane, ale równie wartościowe – miód lipowy, gryczany, rzepakowy, leśny, spadziowy i wrzosowy. Miody dostępne są zarówno w niewielkich słoiczkach, średnich słoikach, jak i w dużych, rodzinnych opakowaniach. Niektóre produkty w ozdobnych słoikach są z kolei świetnym pomysłem na prezent.

Oprócz tradycyjnych miodów w ofercie ABE Dystrybucja znajdują się także inne produkty pszczele. Warto zwrócić uwagę na duży wybór kremowanych miodów w różnych smakach, których kremowa konsystencja idealnie sprawdza się na przykład na kanapkach i naleśnikach, miody w wygodnych dozownikach oraz ziołomiody – kompozycje miodu i ziół, które łączą w sobie właściwości tych dwóch składników. Wśród pszczelich wyrobów szczególnie wartościowe są mleczko pszczele, pierzga, propolis oraz pyłek spadziowy, które dostarczają skoncentrowanej porcji składników odżywczych.

Miody idealnie wpisują się w jesienno-zimowe klimaty. Zapraszamy do sprawdzenia oferty miodów oraz innych produktów pszczelich dostępnych w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz