Aktualności

Jesienne smaki – zupy grzybowe Fungopol

Grzyby to jeden z symboli jesieni. Są smaczne, aromatyczne i mają niewiele kalorii. Jesienne miesiące to również świetny czas na zupy. Zupy grzybowe Fungopol w trzech smakach to świetna propozycja na prosty i szybki posiłek w jesiennym klimacie.

Fungopol to rodzinna firma, która od 1992 roku zajmuje się zbieraniem, eksportem i przetwarzaniem runa leśnego. Surowiec to produkcji wyrobów marki Fungopol pochodzi przede wszystkim z Borów Tucholskich, które są jednym z najczystszych ekologicznie leśnych kompleksów w Polsce. Wysokiej wartości surowce oraz wieloletnie doświadczenie to gwarancja produkcji wyrobów doskonałej jakości, których receptury często nawiązują do tradycyjnych przepisów polskiej kuchni. Specjalnością firmy Fungopol znajdują się grzyby świeże, suszone, mrożone i marynowane, przetwory z owoców leśnych oraz syropy, a także produkty ekologiczne. Duży wybór produktów Fungopol dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Gamę produktów hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły trzy zupy grzybowe marki Fungopol – Zupa podgrzybkow, Zupa kurkowa oraz Zupa pieczarkowa. Co wyróżnia te produkty? Nowe zupy grzybowe to kompozycja aromatycznych grzybów z polskich lasów oraz dużej ilości warzyw. Zupy dostępne są w słoikach o pojemności 400 ml, dlatego łatwo je zabrać ze sobą i wykorzystać na przykład jako posiłek w pracy. Zupy grzybowe Fungopol są również sposobem na przygotowanie szybkiego i pożywnego posiłku – można podać je na lunch, obiad lub kolację. Szczególnie polecamy podawać je z dodatkami, na przykład kaszą, ryżem, makaronem, groszkiem ptysiowym, grzankami lub pieczywem. Smak zup grzybowych Fungopol podkreśli odrobina śmietany lub jogurtu, których warto użyć do zabielenia. Zupa podgrzybkow, Zupa kurkowa oraz Zupa pieczarkowa marki Fungopol pomogą zaoszczędzić czas – to rozwiązanie docenią osoby zapracowane i zabiegane, które chcą jeść nie tylko smacznie, ale i zdrowo.

Ciekawą nowością w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie jest także marynowana Opieńka w zalewie fińskiej marki Fungopol. Późnojesienne grzyby zanurzone zostały w zalewie przygotowanej według tradycyjnej receptury z Finlandii, co nadaje im niepowtarzalny, niespotykany w polskich przetworach grzybowych smak. Marynowana Opieńka w zalewie fińskiej to dobry pomysł na oryginalną przekąską lub przystawkę oraz wyjątkowy dodatek do sałatek, sosów, kanapek oraz innych potraw.

Zupy grzybowe w trzech smakach, Opieńka w zalewie fińskiej oraz inne produkty Fungopol – marynowane i suszone grzyby, słodkie syropy oraz tradycyjne owocowe przetwory z owoców leśnego runa – zapraszamy do sprawdzenia produktów dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz