Aktualności

Słodko, zdrowo i ekologicznie – nowości Ekoprodukt

Produkty zdrowe, naturalne i ekologiczne, a przy tym smaczne – czas poznać nowości marki Ekoprodukt, które pojawiły się w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie!

Ekoprodukt jest polską marką, która od 1993 roku zajmuje się wytwarzaniem żywności ekologicznej. Produkty ekologiczne powstają ze składników, które pochodzą z gospodarstw i upraw prowadzonych z troską o naturę i w zgodzie z zasadami ochrony środowiska. W rolnictwie ekologicznym stosuje się tylko naturalne metody uprawy i hodowli. Badania wykazują, że produkty ekologiczne zawiera więcej ważnych dla zdrowia składników. Gospodarstwa ekologiczne muszą spełniać określone normy i są ściśle kontrolowane. Produkty, które powstają w ten sposób, są skierowane do świadomych konsumentów, którzy na uwadze mają wysoka jakość, a także dobro środowiska naturalnego.

Ekologiczne produkty marki Ekoprodukt, które trafiły do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie to dowód, że to co zdrowe i dobre dla natury może być słodkie i smaczne! W asortymencie pojawiły się ekologiczne ekspandowane zboża z dodatkami – chrupki orkiszowe z dodatkiem melasy, granola podwójnie gryczana z migdałami i orzechami nerkowca, jaglanka z truskawkami i rabarbarem, płatki kukurydziane oraz orkisz ekspandowany, a także ekologiczne, słodkie przekąski – ciasteczka amarantusowe z kokosem, ciasteczka owsiane z chia oraz baton energetyczny PowerBread. Ten ostatni produkt szczególnie powinny docenić osoby, które uprawiają sport, ponieważ baton PowerBread to świetne źródło energii przed i podczas treningu. Ekologiczne nowości marki Ekoprodukt hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to 100% naturalnych składników.

Ekologiczne i naturalne produkty Ekoprodukt to prosty sposób, aby wzbogacić codzienną dietę w wartościową żywność w sposób smaczny oraz zdrowy. Warto dowiedzieć się o nich więcej!

Dodaj komentarz