Aktualności

Big Nature – na zapas!

Big Nature to marka naturalnych i ekologicznych produktów – przypraw, ziół, olejów i past orzechowych. Oferta Big Nature skierowana jest do osób, które prowadzą zdrowy i świadomy tryb życia. Ciekawą propozycją producenta są przyprawy w młynkach wielokrotnego użytku. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się nowości od Big Nature – duże paczki przypraw, przeznaczone do uzupełnienia młynków.

Młynek to wygodny sposób na przechowywanie i używanie przypraw. Przyprawy Big Nature to duży wybór produktów – przypraw jednorodnych oraz oryginalnych kompozycji przyprawowych. Wśród nich znajdziemy mieszanki o specjalnym przeznaczeniu – uniwersalna, do sałatek, do ryb, do mięs i do drobiu oraz przyprawy jednorodne i mieszanki – chili, sól himalajska, pieprz czarny, pieprz kolorowy, zioła prowansalskie i pomidorowa z czarnuszką. Asortyment uzupełniają autorskie kompozycje – Zielone Szaleństwo, Wiejskie Podwórka, Wampirzy Sen, Słoneczny Poranek i Przyprawa Miłości. Marka Big Nature oferuje duży wybór produktów, które wzbogacają smak codziennych potraw.

Przyprawy Big Nature w dużych opakowaniach są ekonomicznym rozwiązaniem. Można wykorzystać je do uzupełnienia młynków lub własnych pojemników. Mieszanki i przyprawy Big Nature mają naturalny skład, nie zawierają glutaminianu sodu, konserwantów i soli. Zapas wystarcza na dwukrotne napełnienie młynka Big Nature.

Przyprawy w młynkach, zapasy do nich, zioła oraz inne produkty Big Nature można znaleźć w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy do sprawdzenia i wypróbowania!

Dodaj komentarz