Aktualności

Słodycze Bezgluten dla każdego – bez glutenu, niskobiałkowe PKU, keto

Słodkie przekąski dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych – takich jak dieta bez glutenu, niskobiałkowa PKU oraz nisko węglowodanowa keto. Nowe produkty Bezgluten pozwalają cieszyć się smakiem słodyczy nawet na diecie eliminacyjnej!

Osoby, które z różnych powodów prowadzą diety eliminacyjne często muszą rezygnować z niektórych grup produktów – bardzo często są to słodycze. Dzięki nowościom marki Bezgluten, dostępnych już w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja, dieta eliminacyjna – bezglutenowa, niskobiałkowa PKU oraz nisko węglowodanowa keto – stanie się o wiele przyjemniejsza!

Bezglutenowe słodycze Bezgluten w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja osobom, które unikają glutenu w codziennej diecie znajdą duży wybór bezglutenowych produktów polskiej marki Bezgluten – pieczywo, mąki, makarony, mieszanki do wypieku oraz słodycze i przekąski. Wśród nich można znaleźć bezglutenowe warianty znanych produktów, takich jak między innymi słone paluszki, chipsy, biszkopty, markizy z kremem, biszkopty z galaretką w czekoladzie, herbatniki czy ciastka z czekoladą. Nowością w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja są bezglutenowe wafelki:

  • z nadzieniem o smaku czekoladowym,
  • z nadzieniem o smaku truskawkowym.

Wafelki z nadzieniem to lekka i słodka przekąska, która łączy w sobie lekkość wafelków i słodycz kremu. Małe opakowanie jest doskonałe na szybki deser albo słodką przekąskę.

Słodycze i inne produkty niskobiałkowe PKU w ABE Dystrybucja

Osoby na diecie niskobiałkowej mają coraz większy wybór produktów. Wśród propozycji hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są mieszanki mąk, makarony i słodycze PKU, w tym nowości – niskobiałkowe wafelki:

  • z nadzieniem czekoladowym,
  • z nadzieniem cytrynowym.

Ciekawą propozycją są też niskobiałkowe ciasteczka o smaku maślanym. Dodatkowo, niskobiałkowe słodycze PKU marki Bezgluten to produkty bezglutenowe.

Dieta keto nisko węglowodanowa w ABE Dystrybucja

Dieta nisko węglowodanowa, znana też jako dieta ketogeniczna, jest stosowana ze względów zdrowotnych, ale są też osoby, które świadomie decydują się na taki sposób żywienia. Bez względu na przyczyny – kwestia pieczywa i słodyczy jest tutaj dużym wyzwaniem. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiają się kolejne produkty stworzone z myślą o osobach na diecie ketogenicznej – mieszanki do pieczywa i słodkich wypieków o niskiej zawartości węglowodanów marki Bezgluten. Nowością w naszej ofercie jest mieszanka Low-Carb KETO Pancake mix – na naleśniki, gofry i pankejki – oraz gotowa, czekoladowa muffinka Low-Carb Keto.

Słodycze i przekąski i produkty oraz inne produkty Bezgluten dla diety bez glutenu, niskobiałkowej PKU oraz nisko węglowodanowej w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.