Aktualności

Magazyn „Viva Zioła!” – bliżej natury

Zioła i rośliny lecznicze, zdrowa żywność i medycyna naturalna – dwumiesięcznik „Viva Zioła!” to bogate źródło cennej wiedzy dla właścicieli zielarni i sklepów z ekologiczną żywnością, fitoterapeutów oraz pasjonatów naturalnych metod dbania o zdrowie.

Magazyn „Viva Zioła!” powstał w 2016 roku. To unikalne czasopismo, w całości poświęcone tematom związanym z fitoterapią i medycyną naturalną. Redakcja dwumiesięcznika „Viva Zioła!” odkrywa przed czytelnikami bogactwo świata ziół i roślin oraz tradycyjnej medycyny. Twórcami czasopisma są doświadczeni redaktorzy i dziennikarze, a także naukowcy i specjaliści – zespół tworzy wartościowe treści, oparte na wiedzy i praktyce.

Czytelnicy magazynu „Viva Zioła!” co dwa miesiące mogą spodziewać się rzetelnych artykułów o fitoterapii, kosmetologii, zdrowego odżywiania i podobnych tematach. W każdym numerze można przeczytać wypowiedzi ekspertów oraz dowiedzieć się o najświeższych trendach i nowościach w branży. Czasopismo „Viva Zioła!” to również praktyczne porady i przepisy, a także treści sezonowe, dopasowane do pory roku.

Magazyn „Viva Zioła!” dla klientów ABE Dystrybucja

Dwumiesięcznik „Viva Zioła!” można kupić na stronie redakcji, a także w dobrych salonach prasowych. Magazyn dostępny jest również w prenumeracie. Klienci hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja, którzy prowadzą sklepy specjalistyczne, nowe wydania czasopisma „Viva Zioła!” dostają do swoich zamówień za darmo!

Jeśli jesteś klientem hurtowni ABE Dystrybucja i do tej pory nie otrzymywałeś magazynu – skontaktuj się z nami, a do następnych zamówień dołożymy numer czasopisma „Viva Zioła!”. Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja jest partnerem „Viva Zioła!” – polecamy lekturę!

Zioła, naturalne artykuły, żywność ekologiczna i bezglutenowa oraz inne produkty w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.