Aktualności

Soki Fruti – 100% natury z sadowniczego serca Europy

100% owoców, bez zbędnych dodatków i poprawiania natury – soki Fruti są wyciskane bezpośrednio z owoców, dzięki czemu są mocno owocowe, smaczne i wartościowe. Soki polskiej marki są świetnym dopełnieniem zdrowego i aktywnego trybu życia.

Owoce, z których powstają soki Fruti, pochodzą z sadowniczego serca Europy, które jest przy tym największym zagłębiem sadowniczym na świecie – rejonu grójecko-wareckiego. Tradycja uprawy sadów w tym regionie ma kilkaset lat. Tradycyjne podejście, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji owoców, to przepis na wysokiej jakości soki Fruti.

Soki Fruti w ABE Dystrybucja – 100% naturalnie

Soki Fruti powstają w 100% w owoców, bez zbędnych dodatków – konserwantów, cukru i wody. Są to soki NFC – Not From Concentrate, czyli nie z koncentratu. Nie są też odtwarzane z zagęszczonego soku. Dzięki temu produkty Fruti mają wyrazisty, owocowy smak oraz są bogate w witaminy i inne składniki odżywcze, których źródłem są świeże owoce. Zawierają między innymi dużo błonnika. Owocowe soki NFC marki Fruti są naturalnie mętne – mętność i osad w butelce świadczy o naturalności oraz wysokiej jakości produktów.

Owocowe nowości Fruti w ABE Dystrybucja

Soki NFC Fruti to kolejna nowość w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Soki w szklanych butelkach o pojemności 250 ml to smaczne dopełnienie posiłków oraz sposób na zdrowe orzeźwienie. Mała butelka zmieści się w torebce i plecaku, więc sok można wygodnie zabrać do pracy, szkoły lub w podróż. W butelkach tej pojemności w hurtowni ABE Dystrybucja dostępne są 3 smaki – sok jabłkowy, sok jabłkowo-gruszkowy oraz jabłkowo-marchewkowy. Sok jabłkowy Fruti można kupić też w większym opakowaniu – sok jabłkowy 100% Fruti w 3-litrowym kartonie. To dobry wybór dla całej rodziny.

Ciekawym produktem jest musujący napój Fruti Gazz – 100% tłoczonego na zimno soku jabłkowego z dodatkiem dwutlenku węgla. Napój Fruti Gazz jest lekko gazowany i bardzo orzeźwiający, szczególnie po schłodzeniu. Dostępny jest w puszce 250 ml. Fruti Gazz to zdrowsza alternatywa dla sklepowych napojów gazowanych, wypełnionych sztucznymi składnikami – ma prosty, naturalny skład, bez dodatku cukru.

Napoje na bazie soku jabłkowego polskiej marki Fruti można znaleźć w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.