Aktualności

Bezgluten, czyli bez glutenu i bez wyrzeczeń!

Dieta bezglutenowa smaczna i różnorodna – dzisiaj to proste! Osoby na diecie bez glutenu mają coraz większy wybór produktów, dzięki którym bezpiecznie mogą cieszyć się smakami, które kiedyś wydawały się niedostępne.

Bezgluten to polski producent żywności bezglutenowej oraz niskobiałkowej. Firma jest obecna na rynku od 2004 roku – w tym czasie rozwijała portfolio swoich produktów, poszerzając je o kolejne ciekawe propozycje. Wśród produktów marki Bezgluten znajdziemy między innymi bezglutenowe pieczywo, mąki, mieszanki do wypieku, płatki śniadaniowe, makarony, przekąski i słodycze.

Firma Bezgluten działa w oparciu o wiedzę i doświadczenie, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych receptur. Produkty Bezgluten są przy tym nie tylko bezpieczne i zgodne z normami, ale również smaczne – aby dieta bezglutenowa nie była wyrzeczeniem.

Bezgluten – produkty bez glutenu w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja oferta produktów jest bardzo szeroka, a ofertę stale uzupełniają kolejne nowości. Marka Bezgluten w hurtowni ABE Dystrybucja to asortyment wysokiej jakości produktów bezglutenowych oraz niskobiałkowych. Klienci znajdą szeroki wybór pieczywa, mąk i makaronów, które są podstawą codziennej diety, a także słodycze i przekąski, które są smacznym dopełnieniem diety bezglutenowej. Warto też zwrócić uwagę na produkty niskobiałkowe, które są odpowiedzią na specyficzne potrzeby żywieniowe.

Smaczne i bez glutenu – bezglutenowe nowości w ABE Dystrybucja

Wiele przepisów ma swoje bezglutenowe odpowiedniki, ale często bez udziału glutenu trudno jest uzyskać odpowiedni efekt pod względem smaku i struktury. Nowe propozycje Bezgluten to mieszanki przeznaczone do przygotowania domowych wypieków – Mix Pączki & faworki oraz Naleśniki & gofry. Są to specjalnie dobrane kompozycje składników, które ułatwiają przygotowanie wypieków o smaku podobnym do „klasycznych” odpowiedników, a przy tym bezpiecznym dla osób na diecie bezglutenowej. Kolejna słodka nowość Bezgluten to kruche i delikatne ciasteczka maślane. Ciasteczka mają apetyczny, złocisty kolor oraz maślany smak. Doskonale pasują do kawy, a eleganckie ciastka o ładnym kształcie sprawdzą się jako poczęstunek dla gości albo szybki i smaczny deser.

Wybór pieczywa bezglutenowego jest duży, ale nowa propozycja marki Bezgluten jest na tym tle wyjątkowa. Bezglutenowy chleb tostowy maślany to pyszne kromki o charakterystycznym kształcie, z dodatkiem prawdziwego masła oraz mąki z quinoa. To smaczne i wartościowe połączenie. Chleb tostowy maślany Bezgluten może być świetną bazą do przygotowania szybkiego posiłku na ciepło – pieczywo tostowe daje wiele możliwości.

Wybór żywności bezglutenowej polskiej marki Bezgluten dostępny w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.