Aktualności

Soki NFC Sady Wincenta – owocowe nowości

Szklanka naturalnego soku to dobry sposób a zdrowe rozpoczęcie dnia! Teraz jest do tego jeszcze więcej okazji, ponieważ w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się ciekawe owocowe nowości od producenta 100% tłoczonych soków Sady Wincenta.

Soki Sady Wincenta to produkty naturalne, które powstają w 100% z owoców i warzyw, bez dodatku wody i cukru. To dlatego mają wyjątkowy smak oraz stanowią dobre źródło witamin oraz minerałów. Sekretem produktów Sady Wincenta jest szczególny proces produkcji. Soki powstają z dojrzałych polskich jabłek oraz innych owoców, w tradycyjny sposób, metodą tłoczenia na zimno. Dzięki temu zachowują swoje zdrowotne i smakowe walory. Smak i barwa soków z poszczególnych partii różnią się między sobą – wpływają na to pora roku oraz odmiana owoców. Świadczy to o naturalności produktów Sady Wincenta.

Do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dołączyły nowe smaki soków Sady Wincenta – jabłkowo-pomarańczowy, jabłkowo-aroniowy, jabłkowo-porzeczkowy oraz jabłkowo-wiśniowy, dostępne w różnych opakowaniach. Owocowe soki Sady Wincenta to propozycja dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo i świadomie, szukających naturalnych produktów wysokiej jakości. Bezpośrednio tłoczone, naturalne soki to dobry wybór – dostarczają zdrowej dawki witamin, minerałów i energii.

Naturalne soki Sady Wincenta dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz