Aktualności

Wyjątkowe słodycze firmy Eurohansa

Eurohansa to producent słodyczy o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości. Sekretem działającej od 1989 roku firmy są oryginalne i innowacyjne receptury. Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja wprowadziła do swojej oferty oryginalne słodycze Eurohansa – bakalie i owoce w delikatnej, belgijskiej czekoladzie, czekoladowe drażeti oraz kokosowe batony.

Firma Eurohansa jest obecna na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie zdobyła uznanie miłośników słodyczy o unikalnym smaku. Produkty Eurohansa powstają według autorskich przepisów, z naturalnych składników.

Tercetto to marka bakalii w czekoladzie. Orzechy laskowe, migdały, orzechy arachidowe oraz rodzynki oblane belgijską czekoladą to sposób na słodki i elegancki prezent nawet dla najbardziej wymagających. Amaresti są marką owoców w czekoladowej polewie. Wyrazisty smak borówek, wiśni i żurawiny został w produktach Amaresti złagodzony aksamitną czekoladą. Bakalie oraz owoce Eurohansa sprawdzą się jako dodatek lub samodzielny deser. Warto dodać, że produkty Tercetto i Amaresti, dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie, to słodycze bezglutenowe.

W portfolio firmy Eurohansa nie brakuje słodyczy idealnych jako szybka i słodka przekąska. Przykładem mogą być pożywne batony kokosowe BOTAK! Kokosowe słodkości dostępne są w dwóch wariantach – z czekoladą mleczną lub deserową. Bezglutenowe batony BOTAK! z wiórkami kokosowymi szybko dodadzą energii i zaspokoją ochotę na słodycze, kiedy tego potrzebujemy. Pod marką Eurohansa znajdziemy kamyki arachidowe, kolorowe i chrupiące, oraz orzechy laskowe i żurawinę w czekoladzie. Produkty marki Eurohansa w mniejszych torebkach to porcja dobra na raz.

Pasja i kreatywność, a także wiedza i doświadczenie – wyjątkowy smak produktów Eurohansa nie jest kwestią przypadku! Bakalie i owoce w czekoladzie oraz bezglutenowe batony polskiej firmy dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy po więcej informacji o słodyczach marki to, Amaresti, BOTAK! i Eurohansa.

Dodaj komentarz