Aktualności

Olandia – innowacyjne i zdrowe oleje

Zdrowe tłuszcze są ważnym elementem codziennej diety. Dobrym ich źródłem są oleje roślinne. Marka Olandia to marka wysokiej jakości olejów roślinnych, także ekologicznych. W ofercie producenta znajdziemy innowacyjne oleje rzepakowe, tłoczone z samych zarodków nasion rzepakowych. Zarodki te pozbawione są gorzkiej okrywy, dzięki czemu olej marki Olandia ma wyjątkowe właściwości.

Oleje ekologiczne powstają bez udziału środków chemicznych, takich jak nawozy chemiczne oraz sztuczne pestycydy. Rolnictwo ekologiczne jest kontrolowane przez odpowiednie jednostki. Rośliny oleiste, z których powstają ekologiczne oleje Olandia pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że trafia do nich wysokiej jakości produkt ekologiczny. Oleje Olandia znalazły się w szerokiej ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Producent olejów Olandia zwraca uwagę na jakość surowców także w przypadku pozostałych produktów. To sprawia, że zimnotłoczone oleje marki Olandia mają naturalny charakter. Są to produkty o unikalnych właściwościach oraz bogatym składzie. Zaliczamy je do kategorii „oleje dziewicze”, co oznacza, że uzyskany produkt ma prawie takie same właściwości jak nasiona lub ziarna, z których powstał. W asortymencie producenta znajdują się między innymi olej słonecznikowy do smażenia, olej z konopi, olej z czarnuszki, ekologiczny olej z zarodków rzepaku, ekologiczny olej rzepakowy do smażenia oraz ekologiczny olej lniany.

Zimnotłoczone oleje marki Olandia to wysokiej jakości produkty, skierowane do świadomych konsumentów. Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie wprowadziła do oferty zarówno oleje ekologiczne, jak i pochodzące z rolnictwa konwencjonalnego. Zapraszamy po więcej informacji na temat właściwości tłoczonych na zimno olejów Olandia.

Dodaj komentarz