Aktualności

Z sercem, z natury, z pasją – Primavika!

Primavika to polska firma, która już od 1998 roku tworzy produkty o prostych i zdrowych składach. Producent łączy 20 lat doświadczenia w promowaniu roślinnej żywności z pasją do odkrywania nowych smaków i zaskakujących połączeń. Po produkty marki Primavika sięgają nie tylko osoby na diecie wegetariańskiej i roślinnej. To wartościowe uzupełnienie zdrowej diety, dopasowanej do aktywnego stylu życia.

Firma Primavika to pionierzy w dziedzinie diety wegańskiej i wegetariańskiej na polskim rynku. Powstawała w momencie, gdy dostępność produktów roślinnych nie była bardzo duża. Jednak zapotrzebowanie na produkty zdrowe, przeznaczone dla osób o różnych potrzebach dietetycznych rosło. Primavika rozpoczęła swoją działalność od dań obiadowych, stopniowo rozszerzając je o pasztety, masła orzechowe i inne produkty z dziedziny zdrowej żywności.

Zdrowa żywność to ważna część działalności hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Produkty Primavika uzupełniają ofertę hurtowni o kolejne, wysokiej jakości produkty roślinne, takie jak masło orzechowe, hummus, tahini, paprykarz i pasztet wegetariański oraz masło sezamowe i migdałowe.

Pasty orzechowe Primavika to produkty doskonałe dla fanów orzechowego smaku. Dostępne są w różnych wariantach – masło orzechowe Firmowe, firmowe crunchy, bez dodatku soli i cukru, kakaowe oraz active. Wyjątkowym produktem jest pasta orzechowa Active+ wzbogacone białkiem, idealne dla sportowców. Asortyment past uzupełniają produkty z sezamu, migdałów i nerkowców oraz tahini.

W ofercie Primavika znajdziemy także wegański hummus oraz roślinne wersje paprykarza i pasztetu, wzbogacone o wartościowe dodatki, takie jak soczewica, cieciorka, amarantus lub quinoa czerwona. To propozycja dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej, które szukają pożywnego dodatku, na przykład do pieczywa, który mogą łączyć również z warzywami.

Firma Primavika od lat wyznacza i podąża za trendami udowadniając, że zdrowa dieta to nie chwilowa moda, ale styl życia. Zdrowa żywność marki Primavika jest łatwo dostępna dla każdego – to produkty wartościowe, smaczne i w dobrej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem marki Primavika dostępnym w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz