Aktualności

Zbożowe bogactwo natury od Melvit

Naturalne, odżywcze, smaczne – produkty zbożowe od polskiego producenta Melvit to nieprzetworzone, zdrowe, pełne naturalnych wartości jedzenie dla wszystkich, którzy świadomie podchodzą do swojej diety!

Polska firma Melvit jest obecna na rynku od 1998 roku. To producent wyrobów zbożowych – produkty Melvit są naturalne, w jak najmniejszym stopniu przetworzone, pełne naturalnego bogactwa, bezpieczne i smaczne. Melvit ma w ofercie tradycyjne produkty zbożowe, ale stawia też na rozwój oraz odpowiada na potrzeby i pomysły klientów. Firma korzysta z wysokiej jakości składników, używa sprawdzonych receptur, a także poszukuje innowacji, rozwija produkcję i korzysta ze sprawdzonych technologii. Wszystko po to, aby świadomi klienci, którzy chcą żyć zdrowo i aktywnie, mieli szeroki wybór wyjątkowych produktów.

Melvit nie tylko oferuje wartościową żywność, ale również inspiruje do zdrowego odżywiania – smacznie i różnorodnie! W portfolio Melvit znajdziemy płatki zbożowe, kasze, ryże, otręby, warzywa strączkowe, mąki oraz różnego rodzaju zbożowe przekąski.

Nowości Melvit w ABE Dystrybucja

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja zapewnia duży wybór produktów marki Melvit. Są to wyroby dobrze znane i lubiane, a także ciekawe nowości, takie jak gotowe mieszanki, doskonałe jako baza wartościowych posiłków, oraz oryginalne przekąski.

W kategorii produktów zbożowych hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja proponuje nowości Melvit:

  • ryż basmati Golden Sella – wysokiej jakości ryż o długich ziarnach, łagodnym smaku, wyjątkowym aromacie oraz delikatnej strukturze, doskonały do dań kuchni orientalnej, szczególnie indyjskiej,
  • błyskawiczna kasza manna truskawkowa – delikatna, pachnąca truskawkami, prosta do przygotowania kasza manna z pszenicy.

Ofertę hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły zbożowe przekąski Melvit:

  • pieczywo chrupkie z czosnkiem, curry i sezamem Fit Grain Crispy,
  • pieczywo chrupkie z pomidorami i bazylią Fit Grain Crispy,
  • pieczywo chrupkie z czosnkiem, curry i sezamem Crispy Rings
  • pieczywo chrupkie wieloziarniste Crispy Rings.

Fit Grain Crispy to pieczywo chrupkie pszenno-kukurydziane oraz pieczywo chrupkie żytnie z dodatkami. Crispy Rings to przekąski w oryginalnym kształcie donuta – pieczywo chrupkie pszenno-kukurydziane oraz pieczywo chrupkie mieszane z dodatkami.

Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu produktów zbożowych i przekąsek polskiej marki Melvit w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja!

Wybór produktów marki Melvit– dostępny w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.