Aktualności

Bakalie Moreso – wyjątkowe przekąski

Moreso to polski producent bakalii oraz oryginalnych bakaliowych przekąsek. Wysokiej jakości składniki, innowacyjne receptury i smak wyróżniają produkty Moreso.

Firma Moreso powstała z pasji do bakalii. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest szeroki asortyment wyrobów tego producenta: suszone owoce, orzechy, słone przekąski, przekąski w czekoladzie i produkty do pieczenia. Dzięki nowoczesnym technologiom firma Moreso może śmiało podążać za najnowszymi trendami. Dzięki połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży, Moreso może pochwalić się szerokim portfolio zarówno tradycyjnych, jak i oryginalnych produktów.

Nowości Moreso w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się nowe propozycje marki Moreso. Wśród nich znalazły się bakalie w klasycznym wydaniu, zapakowane w charakterystyczne, fioletowe opakowania, świetne jako dodatek do wypieków, deserów i innych przepisów albo zdrowa przekąska:

  • chipsy bananowe,
  • migdały w płatkach,
  • pistacje prażone niesolone.

Ofertę hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły oryginalne słodkie przekąski – chrupiące orzechy w pysznej, karmelowej polewie:

  • orzeszki ziemne prażone w karmelu i sezamie,
  • orzeszki ziemne prażone w karmelu,
  • orzechy nerkowca prażone w karmelu i sezamie,
  • migdały prażone w karmelu i sezamie.

Orzechowo-karmelowa przekąski Moreso mają prosty skład, są słodkie i pożywne. Wszystkie bakalie Moreso zapakowane są w praktyczne, strunowe opakowania, dzięki którym dłużej pozostają świeże i smaczne!

Zapraszamy do sprawdzenia asortymentu bakalii polskiej marki Moreso w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja!

Tradycyjne bakalie i oryginalne przekąski Moreso – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.