Aktualności

Rolnik – tradycja, jakość, smak

Firma Rolnik łączy oryginalne przepisy, naturalne produkty i nowoczesne technologie. W ten sposób powstają przetwory owocowe, warzywne i mięsne polskiego producenta, który jest obecny na rynku od 1989 roku. Obecnie firma Rolnik należy liderów branży przetwórstwa owocowo-warzywnego w Polsce.

W ofercie marki Rolnik znajduje się szeroki wybór przetworów warzywnych i owocowych, sosy i chrzany, dania gotowe oraz pasztety. W asortymencie producenta znajdziemy także produkty Premium, czyli wykwintne przetwory przeznaczone dla miłośników nietypowych smaków – wyróżniają się one unikalnym opakowaniem. Firma Rolnik pracuje nad ciągłym udoskonalaniem swoich wyrobów, aby do szerokiego grona klientów trafiały przetwory najlepszej jakości o wyjątkowym smaku. Produkty marki Rolnik powstają według tradycyjnych, polskich receptur, a także nowoczesnych, oryginalnych przepisów. Wśród wyrobów producenta znajdują się też przetwory, które nawiązują do smaków kuchni całego świata.

Produkty marki Rolnik uzupełniły asortyment hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Przetwory warzywne i owocowe, gotowe dania, chrzany, sosy i pasztety znakomicie wpisują się we współczesny styl życia. Pozwalają zaoszczędzić czas, który klienci mogą przeznaczyć na odpoczynek, rozwijanie zainteresowań lub spędzić go wspólnie z rodziną. Klienci z pewnością docenią różnorodność, która wyróżnia wysokiej jakości produkty marki Rolnik.

Firma Rolnik to tradycja w najlepszym wydaniu oraz nowoczesne podejście do produkcji. Zachęcamy do sięgnięcia po przetwory warzywne i inne produkty marki Rolnik. Szeroki wybór produktów marki Rolnik dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja  w Krakowie – zapraszamy do wypróbowania!

Dodaj komentarz