Aktualności

Al’Fez – prosto, smacznie, orientalnie

Zapraszamy do świata Orientu! Produkty Al’Fez to linia wysokiej jakości żywności, inspirowana kuchnią Afryki Północnej oraz Bliskiego Wschodu, stworzone, aby posiłki były smaczne, a gotowanie – szybkie i proste.

Marka Al’Fez powstała z inspiracji smakami, kolorami i aromatami tętniących życiem arabskich dzielnic Jerozolimy. Tradycyjna kuchnia tej części świata jest smaczna i aromatyczna, ale przy tym prosta, oparta na dobrych, świeżych składnikach. Produkty Al’Fez to starannie opracowane receptury, dzięki którym możemy cieszyć się niezwykłymi smakami kuchni Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu

Kuchnie świata od Al’Fez w ABE Dystrybucja

Produkty Al’Fez są znane wśród miłośników kuchni orientalnej na całym świecie. Teraz dostępne są także w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Wśród propozycji, które znalazły się w portfolio hurtowni ABE Dystrybucja, na uwagę zasługują sosy – sos na bazie pomidorów z pastą chili i suszonymi papryczkami chili Smokey Harrisa Chicken, sos na bazie pomidorów z cebulą i przyprawami Moroccan Meatball oraz gęsty, słodko-ziołowy sos na bazie pomidorów Apricot & Coriander. Sosy Al’fez są gotowe do podania po podgrzaniu i mogą stać się bazą do przygotowania oryginalnych potraw.

Do tradycji kuchni marokańskiej i Bliskiego Wschodu nawiązują produkty, dzięki którym orientalne smaki są dostępne dla każdego – kuskus perłowy, mieszanka na bazie ciecierzycy i przypraw do przygotowania dania falafel oraz danie na bazie kuskusu z przyprawami Couscous Moroccan Spiced. Portfolio produktów Al’Fez w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dopełniają pasty harrisa – ostra pasta na bazie zielonych papryczek chili, z kolendrą i czosnkiem Green Harrisa oraz oryginalna ostra pasta na bazie czerwonych papryk, z papryczkami chili i płatkami róży Rose Harrisa.

Orientalne produkty Al’Faz dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.