Aktualności

Boże Narodzenie 2021 – słodkie nowości w ABE Dystrybucja

Boże Narodzenie smaczne i zdrowe – ABE Dystrybucja prezentuje świąteczne nowości, dzięki którym grudniowe świętowanie będzie jeszcze bardziej radosne!

Ważną częścią pięknych i bogatych tradycji Bożego Narodzenia jest dobre jedzenie. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja co roku szukamy wyjątkowych nowości, które trafiają do naszej świątecznej oferty.

Słodkie Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z korzennymi, słodkimi ciastami i deserami. Do świątecznych smaków w oryginalny sposób nawiązała marka Beskidzkie – Precelki piernikowe oraz Paluszki piernikowe to dobrze znane, chrupkie przekąski, które w wersji bożonarodzeniowej zyskały dodatek korzennych przypraw oraz wyśmienitą mleczną polewę. Piernikowe precelki i paluszki Beskidzkie będą doskonałe jako mały deser albo dodatek do świątecznych, słodkich przepisów.

Dla miłośników świątecznych ciast, którzy nie mają czasu na pieczenie, przygotowaliśmy ofertę gotowych ciast Dan Cake. Są to świąteczne wypieki z blachy – Ciasto cytrynowe, Ciasto marmurkowe, Ciasto piernikowe oraz Ciasto waniliowe duńskie z polewą kokosową. Gamę świątecznych, gotowych wypieków Dan Cake uzupełnia Rolada korzenna z morelowym nadzieniem.

Bakalie w czekoladzie Eurohansa to unikalne, polskie produkty wysokiej jakości. Klienci kochają je za bogaty wybór i pyszny smak. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kilka ze słodyczy Eurohansa zyskały świąteczną szatę graficzną – Rodzynki w czekoladzie, Orzechy arachidowe w czekoladzie, Migdały w czekoladzie oraz Orzechy laskowe w mlecznej czekoladzie, czyli bezglutenowe tuby Tercetto. W świątecznej serii Amaresti znalazły się Owoce w belgijskiej czekoladzie oraz Orzechy w belgijskiej czekoladzie, a także nowość – bombonierka świąteczna Winter Edition, kompozycja orzechów i owoców w czekoladzie.

Święta bez glutenu

Dla osób na diecie bezglutenowej Boże Narodzenie także może być słodkie i bezpieczne! Oferta produktów bez glutenu hutowni spożywczej ABE Dystrybucja poszerzyła się o wypieki marki Bezgluten – Ciasto czekoladowe w kształcie choinki, Gwiazdki piernikowe w czekoladzie belgijskiej oraz Piernik w czekoladzie belgijskiej w kształcie Mikołaja. W tym szczególnym czasie do ABE Dystrybucja powrócił bezglutenowy opłatek marki Bezgluten.

Włoskie smaki na Boże Narodzenie

Oryginalne włoskie produkty na Święta – wypieki i słodycze z Włoch podkreślą odświętny charakter. Wyjątkowym pomysłem na prezent i świąteczny deser są czekoladowe słodycze słynnej marki Perugina – Czekolada mleczna z karmelem i migdałami oraz Czekolada mleczna z karmelem i orzechami laskowymi – a także czekoladki Baci – Praliny w białej czekoladzie z karmelem Gold Caramel oraz Praliny w białej czekoladzi ez dodatkiem granulek o smaku cytrynowym Dolce Vita, które powstały we współpracy ze słynnym domem mody Dolce&Gabbana.

Wafle Loacker także zyskały świąteczny styl – Wafle z kremem piernikowym oraz Wafle z kremem pomarańczowym i świątecznymi przyprawami Loacker to pyszny, chrupiący i słodki deser na każdą okazję.

Wśród włoskich wypieków warto wymienić ciastka Cantuccini, zwane też Cantucci. Są to wypiekane dwa razy ciasteczka, pełne grubo siekanych migdałów. Migdałowe ciastka Cantuccini Falcone są wyjątkowo kruche i chrupiące, doskonałe jako dodatek do kawy, ciepłego mleka i innych gorących napojów.

Panettone – królowa świątecznego stołu

Babka drożdżowa Panettone to słynne włoskie ciasto z okolic Mediolanu, którego przygotowanie wymaga dużo czasu i umiejętności. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy gotowe, oryginalne wypieki z Włoch – Babka drożdżowa Panettone 500 gramów oraz ciasta 750 gramów – Babka drożdżowa Panettone Choco Brownie i Babka drożdżowa Panettone Tiramisu. Unikalnym uzupełnieniem oferty jest inne słynne, włoskie ciatto, czyli Babka drożdżowa Pandoro z Werony, w kształcie wysokiej kopuły, oprószona cukrem pudrem, na podobieństwo górskich szczytów.

Świąteczna oferta hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – wyjątkowe produkty na Boże Narodzenie w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.