Aktualności

Zestawy prezentowe na Boże Narodzenie 2021

Prezenty są nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Zestawy prezentowe z hurtowni ABE Dystrybucja to indywidualna oferta smacznych, oryginalnych, wysokiej jakości produktów to sprawdzony sposób na miły, świąteczny upominek dla pracowników i partnerów biznesowych.

Zestawy prezentowe skomponowane z ciekawych produktów, dostosowane do potrzeb i budżetu – paczki świąteczne można skomponować ze wszystkich produktów dostępnych w ofercie hurtowni ABE Dystrybucja.

Zestawy prezentowe dla firm w ABE Dystrybucja

Jakie produkty mogą znaleźć się w zestawach prezentowych? Dobrym wyborem są różnego rodzaju herbaty – czarne, zielone, białe, ziołowe, owocowe, kwiatowe, w postaci torebek lub herbaty liściastej. Jako świąteczny prezent zawsze sprawdzają się słodycze – czekolady, bakalie w czekoladzie, praliny, ciastka, gotowe wypieki, w tym słodycze bez glutenu i bez cukru. Eleganckim i praktycznym upominkiem jest słoik miodu – miody różnego rodzaju, w ładnych, idealnych na prezent słoiczkach, również znajdują się w ofercie hurtowni ABE Dystrybucja. Zestaw prezentowy dopełnić może również dobra kawa, mielona lub ziarnista.

Na zestaw prezentowy, który będzie miłym i praktycznym prezentem, mogą składać się też produkty spożywcze – w tym przypadku warto postawić na jakość! W hurtowni ABE Dystrybucja proponujemy doskonałe, śródziemnomorskie oliwy, oliwki i pesto, włoskie makarony, tłoczone na zimno oleje, przyprawy w eleganckich młynkach oraz niebanalne przekąski, na przykład włoskie paluchy chlebowe i słodycze.

Kolejną propozycją są przetwory. Wiele radości mogą sprawić słodkie przetwory owocowe – dżemy, konfitury, owoce w syropie oraz naturalne syropy owocowe. Na szczególną uwagę zasługują przetwory różane, które są niezwykle aromatyczne i wprowadzają do zestawu odrobinę luksusu. W zestawach prezentowych świetnie prezentują się też słoiki pełne leśnych skarbów – grzyby oraz przetwory z leśnych owoców.

Zestawy prezentowe dla dzieci

W ofercie hurtowni ABE Dystrybucja znajdują się także produkty dedykowane dla dzieci. Do paczki świątecznej dla najmłodszych proponujemy nie tylko smaczne słodycze, ale też miody smakowe z dodatkami, makarony w fantazyjnych kształtach, na przykład literek lub bohaterów bajek, herbatki dla dzieci oraz słodkie syropy owocowe, które naturalnie dodadzą smaku i koloru codziennym napojom.

Indywidualne podejście i szeroki wybór

W hurtowni ABE Dystrybucja zapewniamy indywidualne podejście i możliwość stworzenia zestawu z wszystkich produktów dostępnych w asortymencie. Zestawy prezentowe dla firm – przy dużych zamówieniach możliwość rabatu!

Aktualna oferta zestawów prezentowych:  Zestawy prezentowe katalog