Aktualności

As Babuni – dobry makaron!

As Babuni ma prostą filozofię, którą można zamknąć w zdaniu – robimy dobry makaron. Inspiracją do powstania marki był domowy, ręcznie robiony makaron – jak u babci!

Firma As Babuni powstała w 1992 roku. Od początku działalności właściciele stawiali na składniki – wysokiej jakości mąkę, świeże jaja i czystą wodę. Rzemieślnicze metody wytwarzania, tradycyjne receptury i starannie dobrane składniki to gwarancja smaku makaronów As Babuni.

W firmie As Babuni tradycja łączy się z innowacyjnym podejściem, dlatego w ofercie producenta znajdziemy różnorodne produkty, dopasowane do różnych gustów i smaków – makarony jajeczne i bezjajeczne, krajanka, świderki, łazanki, lasagne, spaghetti, rurki i inne rodzaje, a także makarony w wersji FIT z siemieniem lnianym. As Babuni stawia na nowoczesny design i komunikację z klientem, nie rezygnując z tradycyjnych wartości, takich jak jakość, zdrowie i dobre jedzenie.

As Babuni to również linia chrupiących słonych i słodkich przekąsek. Wafle Chrupasy w wielu smakach to lekkie, kruche wafle i gofry w różnych smakach, które są lepszą i zdrowszą alternatywą dla chipsów, chrupek, ciastek i innych przekąsek. Wyróżnia je niska zawartość tłuszczów oraz ciekawe, wyraziste smaki, dzięki którym śmiało mogą konkurować z innymi dostępnymi na rynku przekąskami.

As Babuni w ABE Dystrybucja

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja ma w asortymencie wybór makaronów As Babuni oraz wafli Chrupasy. Naszą ofertę uzupełniają nowości. Nowe produkty, które są dostępne w ABE Dystrybucja to makarony – makaron pszenny papardelle (gniazda wstęgi) oraz makaron 4-jajeczny świderki. Makarony As Babuni są wartościowym uzupełnieniem wielu przepisów, zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Ofertę przekąsek hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły produkty z serii Chrupasy – wafle pomidorowe z ziołami i chili, gofry karmelowe oraz gofry light bezcukrowe. Chrupasy doskonale sprawdzą się podczas spotkań ze znajomymi, w szkole, pracy, na wycieczce, w chwilach relaksu oraz przy każdej innej okazji do schrupania czegoś smacznego i wartościowego.

Wysokiej jakości makarony As Babuni oraz pszenne wafle i gofry Chrupasy dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.