Aktualności

Specjały świętego Antoniego, czyli lokalność i tradycja

Specjały świętego Antoniego to tradycyjne produkty wysokiej jakości, pochodzące z polskich gospodarstw. Marka Specjały świętego Antoniego to skarbnica wyjątkowych, lokalnych wyrobów.

Polacy chętnie wybierają polskie produkty i coraz częściej sięgają po tradycyjne smaki. W odpowiedzi na potrzeby klientów pojawiły się Specjały świętego Antoniego, czyli marka starannie wyselekcjonowanych, smacznych, zdrowych i naturalnych produktów, które nawiązują do najlepszych tradycji polskiej kuchni. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępna jest oferta wyjątkowych przetworów z linii Specjały świętego Antoniego.

Specjały świętego Antoniego w ABE Dystrybucja

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja ma w swojej ofercie duży wybór wyrobów polskich producentów. Wśród nich ważne miejsce zajmują marki, które są jeszcze mało znane na rynku, ale oferują interesujące produkty. Do takich marek należy projekt Specjały świętego Antoniego firmy Natureat, dystrybutora produktów kuchni świata i nie tylko. Do asortymentu firmy dołączyły również powidła, soki owocowe oraz kiszone soki warzywne.

W hurtowni ABE Dystrybucja proponujemy wybór produktów marki Specjały świętego Antoniego. Z warzywnych przetworów uwagę warto zwrócić na kiszony czosnek niedźwiedzi, który powstaje z czosnku dziko rosnącego w Bieszczadach. To oryginalny produkt o wyrazistym smaku i aromacie oraz bogatych walorach zdrowotnych. Polecamy również sok Łowicki kiszony burak tłoczony, czyli w 100% naturalny sok z kiszonego buraka, o pięknej barwie oraz wyjątkowym smaku i aromacie. 

Przetwory owocowe Specjały świętego Antoniego powstają z najlepszych jakościowo owoców z polskich sadów, nie zawierają konserwantów i innych dodatków. W hurtowni ABE Dystrybucja pojawiły się konfitura porzeczkowa z żurawiną w likierze porzeczkowym, powidła agrestowe, powidła z wiśni oraz powidła śliwkowe bez cukru. To wyjątkowa oferta dla wszystkich, którzy doceniają smaczne, polskie produkty i chcą brać z tradycji to, co najlepsze!

Wysokiej jakości produkty marki Specjały świętego Antoniego dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.