Aktualności

Domowa piekarnia Symbio – ekologicznie i bez glutenu

Domowe pieczywo jak z piekarni – pieczenie chleba i bułek w domu jest coraz bardziej popularne. Gotowe mieszanki do wypieku chleba Symbio to sposób, żeby pieczenie było łatwe i szybkie.

Marka Symbio to polski producent i dystrybutor certyfikowanej żywności ekologicznej. W ofercie Symbio znajdziemy wysokiej jakości naturalną i zdrową żywność pochodzącą z rolnictwa ekologicznego. Produkty Symbio powstają z połączenia wiedzy, pasji i doświadczenia – tak powstaje smaczne, bogate w wartości jedzenie ze sprawdzonych źródeł.

Ekologiczne produkty Symbio

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest asortyment ekologicznych produktów Symbio – wybór kasz, płatków zbożowych, makarony, produktów śniadaniowych i mąk. Ofertę uzupełniają ekologiczne owocowe przetwory oraz owocowe i warzywne soki.

Nowości Symbio w hurtowni ABE Dystrybucja to propozycja dla miłośników domowego pieczywa, którzy chcą cieszyć się smakiem i aromatem świeżego chleba bez wychodzenia z domu. Mieszanki do wypieku chleba Symbio to produkty ekologiczne, a także bezglutenowe – dla osób na diecie bez glutenu, które nie chcą rezygnować z pieczywa. Nowe produkty dostępne są w trzech różnych wariantach – mieszanka do wypieku chleba jaglanego, mieszanka do wypieku chleba tostowego i mieszanka do wypieku gryczanego.

Jak upiec chleb z ekologicznej mieszanki Symbio? Do gotowej kompozycji bezglutenowych mąk, soli, cukry i ziaren wystarczy dodać drożdże, oliwę i wodę. Formę z ciastem na chleb trzeba następnie wstawić do piekarnika – od tego momentu kontrolujemy temperaturę i czas pieczenia, a po około godzinie wyjmujemy gotowy chleb. Ekologiczne mieszanki do wypieku chleba Symbio polecamy na początek przygody z domowym pieczywem oraz wszystkim, którzy cenią sobie oszczędność czasu.

Ekologiczne produkty Symbio dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.