Aktualności

Balviten – bezglutenowa jakość każdego dnia

Dieta bez glutenu staje się coraz łatwiejsza, a przede wszystkim smaczna – duża w tym zasługa marki Balviten, czyli polskiego producenta żywności bezglutenowej i niskobiałkowej, którego produkty są już dostępne w hurtowni ABE Dystrybucja.

Balviten to polska marka produktów bezglutenowych i niskobiałkowych. Firma stawia na jakość, która jest kontrolowana na każdym etapie produkcji – od surowca, przez półprodukt, aż do efektu końcowego. Dzięki temu produkty Balviten są nie tylko smaczne, ale też bezpieczne dla osób na diecie bez glutenu. Wśród wyrobów marki Balviten znajdziemy między innymi bezglutenowe chleby, bułki, makarony, słodkie przekąski i mieszanki do wypieku.

Balviten w ABE Dystrybucja

Wysokiej jakości produkt bezglutenowe Balviten są już dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Klientom na diecie bez glutenu proponujemy duży wybór. W naszej ofercie znalazło się pieczywo – chleby jasne i ciemne, z ziarnami, chleb słodki brioche, chleb w 100% z pełnego ziarna, bagietki oraz bułki hamburgerowe klasyczne i wieloziarniste.

W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znajdziemy się również bezglutenowe makarony Balviten – klasyczne cienki i grube nitki oraz pasty we włoskim stylu. Nie zabrakło też słodkich wypieków bez glutenu, takich jak mini muffin z kawałkami czekolady, mini browni, herbatniki, kruche ciastka maślane i ciastka owsiane.

Ofertę dopełniają mieszanki mąk bez glutenu – Mix Cake do wypieku ciast, gofrów i naleśników, Mix for bread do wypieku chleba, bułek i pizzy oraz Mix Flour do naleśników, makaronów i pierogów.

Polskie produkty bezglutenowe Balviten, czyli jakość, bezpieczeństwo i smak – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.