Aktualności

Kreatywnie i z pasją o zbożach – Lestello

Oryginalne produkty zbożowe o wyjątkowym smaku i jakości, które łączą tradycję i innowację – Lestello to polska firma, która od 1992 roku rozwija pasję do zbóż.

Firma Lestello to firma z polskimi tradycjami, która już od lat zajmuje się konfekcjonowaniem i produkcją artykułów zbożowych. W ofercie Lestello znajdziemy między innymi wafle, kasze, ryże, płatki, zboża ekspandowane oraz produkty strączkowe. Firma korzysta z wysokiej jakości surowców od wielkich międzynarodowych producentów i małych firm rodzinnych oraz nieustannie udoskonala stosowane technologie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkty Lestello w ABE Dystrybucja

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja postawiła na kilka naprawdę wyjątkowych pozycji z portfolio marki Lestello. W ABE Dystrybucja dostępne są oryginalne wafle zbożowe w niespotykanych wariantach smakowych – wafle gryczane, wafle z komosy ryżowe, wafle z soczewicy oraz wafle z ciecierzycy, które zostały w 2018 roku nagrodzone w prestiżowym konkursie SIAL Innovation. Wafle zbożowe Lestello to produkty bezglutenowe, które znakomicie sprawdzą się jako przekąska albo lekki zamiennik tradycyjnego pieczywa. Wybór surowców przekłada się na unikalny smak, a metody produkcji pozwalają uzyskać wyjątkową strukturę.

Wafle zbożowe Lestello mają niską zawartość cukrów, mają wysoką zawartość błonnika i mają w 100% roślinny skład. Można polecić je zarówno osobom na diecie odchudzającej, jaki i wszystkim, którzy stawiają na roślinne produkty.

Czekoladowe i zbożowe przekąski Lestello w ABE Dystrybucja

W asortymencie marki Lestello, dostępnym w ABE Dystrybucja, na szczególną uwagę zasługują bezglutenowe wafle w czekoladzie deserowej – wafle z komosy ryżowej w czekoladzie deserowej z kawałkami wiśni liofilizowanej, wafle z ciecierzycy w czekoladzie deserowej z kawałkami maliny liofilizowanej oraz wafle z ciecierzycy w czekoladzie deserowej (w 2021 roku nagrodzone w konkursie SIAL Innovation). W opakowaniu zapakowane są 2 wafle – to świetny sposób na małą, wartościową, ale smaczną i słodką przekąskę.

Produkty zbożowe tworzone z pasją i troską o wysoką jakość polskiej marki Lestello – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.