Aktualności

Bartfan, czyli słodko bez cukru

Słodycze bez cukru, które są smaczne i słodkie – produkty Bartfan to świetny sposób, aby ograniczyć ilość białego cukru w diecie, bez rezygnowania ze słodkiego smaku.

Produkt z logiem marki Bartfan są słodkie, ale nie zawierają białego cukru. Został on zastąpiony przez inne substancje słodzące naturalnego pochodzenia, które mają mniej kalorii oraz niższy indeks glikemiczny. Słodycze marki Bartfan są dobre dla dzieci, diabetyków oraz osób, które chcą ograniczyć ilość cukru w diecie. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znalazły się czekolady, owocowe przetwory bez cukru, fruktoza, owocowe żelki oraz inne słodycze bez cukru – marcepany oraz śliwka w gorzkiej czekoladzie.

Wśród produktów Bartfan znajdziemy wyjątkowe czekolady mleczne i gorzkie, słodzone stewią, fruktozą oraz ksylitolem. Ciekawym produktem jest Czekolada mleczna z orzechami laskowymi słodzona frukotozą. Asortyment czekoladowych słodyczy Bartfan dopełniają Śliwka w czekoladzie gorzkiej słodzona fruktozą oraz marcepan w gorzkiej czekoladzie słodzony fruktozą – z nadzieniem śliwkowym, nadzieniem malinowo-żurawinowym oraz w wersji klasycznej.

Marka Bartfan to także duży wybór przetworów owocowych bez cukru. Dżemy w pysznych, owocowych smakach słodzone są fruktozą. Wśród tych produktów wyróżnia się smarowidło Poiret – 100 gram przetworu powstaje z 700 gram owoców, dzięki czemu smarowidło ma naturalnie słodki i intensywnie owocowy smak. Nowością w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja są owocowe żelki bez cukru, które powstały z myślą o małych miłośnikach słodyczy.

Słodycze to miły dodatek do diety. Dzięki produktom Bartfan życie staje się słodsze i bardziej zdrowe. Słodycze i inne produkty bez cukru marki Bartfan to mocny punkt hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy po więcej informacji na ich temat!

Dodaj komentarz