Aktualności

Sante – chrupiące przekąski bez oleju palmowego

Słone i chrupiące przekąski wciąż są bardzo popularne, jednak coraz więcej klientów szuka lepszego zamiennika tradycyjnych chipsów i chrupek. Pop’n Chrup Sante to lekkie snacki kukurydziane, które sprawdzą się idealnie jako alternatywa dla przekąsek z dużą ilością tłuszczów, cukrów i soli.

Pop’n Chrup Sante to wyjątkowo chrupiące chipsy popcornowe, ciekawa nowość w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Lekkie, kukurydziane trójkąciki mają mniej tłuszczu niż tradycyjne chipsy ziemniaczane. Powstają bez dodatku oleju palmowego i nie zawierają glutenu. Pop’n Chrup Sante w składzie mają wysokiej jakości składniki oraz starannie dobrane przyprawy. Do ich produkcji wykorzystywana jest specjalna technologia. Takie połączenie to gwarancja wyjątkowego smaku. Chipsy popcornowe Pop’n Chrup Sante to doskonała propozycja na imprezy i spotkania ze znajomymi, ale można sięgać po nie przy każdej okazji – w pracy, szkole, na wycieczce, w podróży, podczas domowego seansu filmowego lub podczas chwili relaksu.

Chipsy popcornowe Pop’n Chrup Sante dostępne są w 6 smakach –  solą morską, o smaku sera, papryki, zielonej cebulki, kebabu i masła. Dzięki tej różnorodności każdy może znaleźć idealną przekąskę dla siebie. Wśród nowości marki Sante w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się także inne pomysły na chrupiące przekąski – Popcorn w ziarnach do samodzielnego przygotowania w garnku lub na patelni oraz Mieszanka studencka Bakalia w małym, poręcznym opakowaniu, które można mieć zawsze pod ręką.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie można znaleźć także inne smaczne, słodkie i słone przekąski – zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz