Aktualności

Symbio – smacznie, zdrowo, ekologicznie

Konsumenci są coraz bardziej świadomi. Stawiają na produkty, które są nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Chętnie wybierają żywność, która posiada certyfikaty ekologiczne. Firma Symbio to producent i dystrybutor zdrowej i naturalnej żywności ekologicznego pochodzenia. Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie do swojej oferty wprowadziła duży wybór ekologicznych produktów marki Symbio.

Ekologiczna żywność musi spełniać szereg warunków. Do uprawy ekologicznych owoców i warzyw nie używa się środków ochrony roślin ani sztucznych nawozów. W ekologicznych gospodarstwach nie stosuje się modyfikacji genetycznych. Żywność ekologiczna powstaje bez dodatku sztucznych aromatów, barwników i konserwantów, a używane do produkcji jajka pochodzą od zwierząt hodowanych na wolnym wybiegu. Żywność ekologiczna jest starannie kontrolowana na każdym etapie produkcji i dystrybucji, dzięki czemu do klientów trafiają wyroby wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla ich zdrowia. W taki sposób powstają produkty marki Symbio.

Katalog produktów Symbio dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie jest bardzo szeroki. Znajdują się w nim ekologiczne soki owocowe i warzywne, powidła i dżemy,  przetwory warzywne, płatki, ciastka, bakalie, mąki, makarony, kasze i ryże. Produkty Symbio powstają według norm produkcji ekologicznej. Oferta skierowana jest do osób, które prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia, szukających wysokiej jakości produktów ekologicznych, dobrych dla siebie i bliskich.

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie wychodzi naprzeciw świadomym konsumentów. Zapraszamy po więcej informacji na temat ekologicznej żywności Symbio.

Dodaj komentarz