Aktualności

Celiko – słodko bez glutenu

Słodkie życie bez glutenu – to możliwe! Dieta bezglutenowa nie musi oznaczać tylko wyrzeczeń i rezygnacji z ulubionych słodyczy i wypieków. Firma Celiko od 1982 roku rozwija segment produktów spożywczych dla diet eliminacyjnych, w tym celiakii.

Firma Celiko to polska firma, w której ofercie znajdziemy produkty bezglutenowe. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie oferujemy galaretki, budynie, galaretki z agarem, dodatki do wypieków, mieszanki do wypieku pieczywa i ciast oraz inne produkty bez glutenu. Celem, a zarazem misją firmy Celiko jest osiągnięcie i utrzymanie najwyższej jakości.

Produkty bezglutenowe to bardzo dynamicznie rozwijający się rynek. Konsumenci, którzy ze względów zdrowotnych muszą rezygnować z glutenu coraz częściej szukają produktów, które będą nie tylko bezpieczne, ale również smaczne. Osoby na diecie bez glutenu nie chcą odmawiać sobie ulubionych deserów i wypieków, szukają więc pewnych i zaufanych marek. Firma Celiko to jakość i bezpieczeństwo, potwierdzone długoletnim doświadczeniem oraz certyfikatami, a jednocześnie słodkie, deserowe produkty bezglutenowe, dzięki którym dieta bez glutenu staje się łatwiejsza w stosowaniu. 

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja śledzi trendy żywieniowe i poszerza swój asortyment o produkty poszukiwane przez konsumentów. Do tej grupy na pewno należą wysokiej jakości produkty bezglutenowe. Firma Celiko pomaga spełnić te potrzeby.

Więcej na temat produktów bezglutenowych Celiko dowiesz się tutaj.

Dodaj komentarz