Aktualności

Czekolada, karmel i migdały – słodka przyjemność od Daim

Słodycze Daim pochodzą ze Szwecji, ale są znane i uwielbiane na całym świecie. W czym tkwi sekret kultowych szwedzkich produktów?

Daim to marka szwedzkich słodyczy, które produkowane są tylko w jednym miejscu – w fabryce w Sztokholmie, według niezmienionej od lat receptury. Wszystkie słodycze z logo Daim, które kupimy w sklepach w Polsce i innych krajach pochodzą ze Szwecji. Dzięki temu kultowe czekolady, batony, cukierki oraz inne słodycze Daim zawsze są tak samo pyszne i prezentują stałą, wysoką jakość.

Słodycze Daim – niepowtarzalny smak

Co wyróżnia czekolady, batony i cukierki Daim spośród innych, znanych słodyczy? Słodycze Daim mają oryginalną recepturę – łączą w sobie chrupiący karmel, migdałowo-maślany smak oraz mleczną czekoladę, która rozpływa się w ustach. Unikalna kompozycja chrupkości i delikatności zapewnia wielbicielom słodkości wyjątkowe doznania smakowe. Wśród słodyczy Daim znajdziemy między innymi czekolady, batony i małe czekoladki. Słodycze Daim to pomysł na szybki deser i małą przekąskę. Sprawdzą się też jako słodki prezent na każdą okazję oraz oryginalny dodatek do domowych deserów, tortów, babeczek, ciastek i innych wypieków.

Daim w hurtowni ABE Dystrybucja

Wybór oryginalnych szwedzkich słodyczy Daim dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. W naszej ofercie znalazły się kultowe słodycze ze Sztokholmu:

  • czekolada Marabou 250 g – czekolada mleczna z kawałkami karmelu migdałowego w pięknym, złotym opakowaniu,
  • czekoladki Daim 140 g – czekoladki mleczne z chrupiącym nadzieniem migdałowo-karmelowym,
  • czekoladki Daim 200 g – czekoladki mleczne z chrupiącym nadzieniem migdałowo-karmelowym,
  • baton Daim 28 g – batonik w czekoladzie mlecznej z chrupiącym karmelem migdałowym,
  • baton Daim 56 g – dwa batoniki w czekoladzie mlecznej z chrupiącym karmelem migdałowym.

Oryginalne szwedzkie czekolady oraz inne słodycze Daim – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.