Aktualności

Lato przez cały rok – słodkie i tradycyjne wafle Soforek

Przepis na lodziarnię w domu jest bardzo prosty – rożki waflowe to sposób na pyszny, domowy deser. Wafle Soforek to wysoka jakość, którą doceniają lodziarnie, cukiernie i kawiarnie – teraz znakomite rożki waflowe może mieć w domu każdy!

Soforek to polska rodzinna firma z dużym doświadczeniem w produkcji wafli, a także rurek, waflowych misiów oraz innych dodatków. Firma Soforek dba o jakość i standardy swoich produktów – potwierdzają to zdobyte wyróżnienia i certyfikaty, w tym międzynarodowy certyfikat IFS, który jest znany i ceniony na całym świecie. Znakomite efekty są możliwe dzięki połączeniu wiedzy i zaangażowania, sprawdzonych, autorskich receptur i nowoczesnego zaplecza technologicznego. Firma Soforek należy do liderów branży w Polsce, a przy tym prowadzi eksport do innych państw – do USA, Kanady, krajów Unii Europejskiej oraz krajów Azji Środkowej i Wschodniej.

Kolorowe wafle lodowe – tylko Soforek!

Słodkie kolorowe rożki to unikalny produkt w skali światowej – wypieka je wyłącznie firma Soforek! Specjalna receptura oraz metody produkcji pozwala uzyskać chrupiące, słodkie wafle w żywych kolorach tęczy. Tęczowe rożki Soforek zachowują chrupkość przez 12 miesięcy. Kolorowe rożki waflowe Soforek mają atrakcyjny wygląd, a przy tym znakomity smak i wysoką jakość.

Rożki waflowe Soforek w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja

Wafle kojarzymy przede wszystkim z lodami, ale rożki waflowe mogą mieć więcej zastosowań – nie tylko do lodów! Wafle mogą być bazą do przygotowania deserów lub efektowną dekoracją. Świetnie sprawdzą się jednak przede wszystkim dla miłośników lodowych gałek. To dobry sposób na niedrogi, ale wyjątkowy deser.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy wybór wafli Soforek – wysokiej jakości rożki waflowe na każdą okazję:

  • wafle Girare – klasyczne słodki rożki waflowe o charakterystycznej, kratkowanej powierzchni,
  • kolorowe wafle Sicilia – tęczowe słodkie rożki waflowe,
  • wafle Latina – klasyczne, małe, wytłaczane rożki,
  • wafle Amerykan – lekkie kubki waflowe,
  • wafle Amerykan 105 gramów – kubki waflowe w mniejszym rozmiarze.

Rożki waflowe polskiej marki Soforek – do lodów i deserów – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.