Aktualności

Dobre i ekologiczne

Produkty ekologiczne zdobywają coraz więcej zwolenników w gronie świadomych konsumentów. Producenci coraz chętniej włączają do swojej oferty kolejne nowości na bazie surowców pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

W odpowiedzi na potrzeby klientów, hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja zapewnia szeroki wybór produktów ekologicznych renomowanych producentów. Współpraca z renomowanymi producentami żywności ekologicznej to gwarancja wysokiej jakości.

Nowym ekologicznym produktem w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja jest Bułka tarta wrocławska bio marki Mamut. To produkt przydatny w każdej kuchni, który sprawdzi się w roli panierki lub zagęstnika do potraw. Klasyczna bułka tarta w wersji ekologicznej powstaje ze świeżego pieczywa, wypiekanego na bazie ekologicznej mąki pszennej. Dzięki użyciu świeżych bochenków ekologicznych Bułka tarta wrocławska Mamut wyróżnia się wyjątkowych smakiem i zapachem.

Ekologiczne soki Look Food to kolejna nowość w portfolio hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Soki wytwarzane są na bazie ekologicznego soku z owoców granatu, uzyskiwanego z soku zagęszczonego. Produkt dostępny jest w trzech wariantach smakowych – z sokami z aronii, buraka oraz jabłka. Ekologiczne soki Look Food zawierają tylko naturalnie występujące cukry. Soki należy pić rozcieńczone z woda lub innym napojem, już jedna porcja stanowi wartościowe uzupełnienie codziennej diety dla dzieci i dorosłych.

Bio Food to znany producent zdrowej, ekologicznej żywności. Najnowsze propozycje to Koncentrat pomidorowy 30% oraz Sok z marchwi kiszonej. Ekologiczny Koncentrat pomidorowy 30% Bio Food zawiera 200 gramów przecieru, który powstaje z 1 kilograma pomidorów, dzięki czemu ma intensywny smak i aromat. Koncentrat bez dodatku soli i cukru jest dobrym dodatkiem do domowych zup i sosów. Ekologiczny Sok z marchwi kiszonej Bio Food zdobył w 2012 roku główną nagrodę – złoty medal dla najlepszego polskiego produktu ekologicznego na targach Natura Food w Łodzi, co świadczy o jego doskonałej jakości.

Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz innych produktów ekologicznych, które dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – polecamy rejestrację na platformie B2B oraz zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz