Aktualności

Orientalne smaki Tan-Viet

Azjatycka kuchnia kryje w sobie bogactwo niezwykłych smaków i aromatów. Dzięki produktom Tan-Viet klimat orientu jest dostępna na wyciągnięcie ręki!

W azjatyckiej kuchni ważna rolę odgrywają przyprawy i dodatki – to one nadają orientalnym przepisom wyjątkowy charakter. Potrawy kuchni azjatyckiej łączą w sobie różnorodne smaki i zapachy. Orientalne dania znane są na całym świecie, a wiele osób lubi tworzyć je we własnej kuchni. Ważnym elementem przepisów w azjatyckim stylu są odpowiednie produkty – duży wybór makaronów, sosów, przypraw oraz innych produktów, które pomogą stworzyć orientalny klimat dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. W ofercie ABE Dystrybucja pojawiły się kolejne ciekawe nowości Tan-Viet.

TaoTao to linia sosów sojowych i chili, makaronów i innych dodatków. Wśród nowych produktów tej marki znalazły się suszone Grzyby Shiitake – całe i krojone, które są doskonałym dodatkiem potraw, na przykład do zup, bulionów, sosów, zapiekanek oraz dań typu stir-fry. Unikalnym produktem jest Kapusta pekińska w zalewie Kimchi, która jest uznawana za jeden z najbardziej wartościowych produktów na świecie. Popularna potrawa kuchni koreańskiej znalazła się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kapusta pekińska w zalewie Kimchi TaoTao łączy kwaśne, słone i pikantne smaki, może być podawana jako przystawka oraz dodatek do dania głównego.

Charakterystycznym składnikiem kuchni azjatyckiej jest sos sojowy. Sos sojowy oraz Sos sojowy z aromatem grzybów Shiitake Vifon w wyjątkowy sposób wzbogacą walory potraw. Ze względu na słony smak, sos sojowy można używać zamiast soli – jako składnik marynaty albo dodatek do sałatek, zup, sosów oraz innych potraw.

Portfolio produktów w azjatyckim stylu hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły dwie pozycje marki Tokyoto – Ocet ryżowy do sushi oraz Przyprawa w płynie Mirin. Każdy miłośnik kuchni azjatyckiej doceni łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów kuchni azjatyckiej, które będą wyjątkowym dodatkiem do orientalnych potraw.

to%2C+vifon%2C+taotao/1/phot/5?url=tokyoto%2C,vifon%2C,taotao” target=”_blank” rel=”noopener”>Produkty w azjatyckim stylu od Tan-Viet  – sprawdź wybór w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja i zamawiaj na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz