Aktualności

Schar – ekologiczne wypieki bez glutenu dla smakoszy

Bezglutenowe ciastka dla prawdziwych koneserów – ekologiczne nowości marki Schar już dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Schar to renomowana, znana na całym świecie marka wysokiej jakości produktów bez glutenu, o dużym doświadczeniu na rynku żywności bezglutenowej oraz bogatym portfolio. Firma Schar do produkcji używa surowców z zaufanych źródeł. Producent nieustannie doskonali swoje receptury i technologie, aby bezglutenowa żywność marki Schar była jeszcze smaczniejsza i zdrowsza.

Duży wybór świetnej jakości produktów bez glutenu dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – bezglutenowe pieczywo, słodycze, produkty śniadaniowe, mąki oraz słone i słodkie przekąski Schar są bardzo popularne wśród osób, które na co dzień unikają glutenu. Dieta bezglutenowa bez wyrzeczeń – szeroki wybór produktów bez glutenu marki Schar sprawia, że to możliwe!

Bezglutenowe nowości, które pojawiły się w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja, to wyjątkowe ciastka dla miłośników wysokiej jakości słodyczy. Cztery nowe produkty marki Schar, które proponujemy, to Ciastka z owsem i jabłkiem Apple Bisco, Ciastka z owsem i ciemną czekoladą Choco Bisco, Babeczki Madeleines Choco oraz Schar Babeczki Madeleines Classic. Są to produkty ekologiczne. Bezglutenowe ciastka to sposób na szybki i smaczny deser albo słodki upominek dla osoby na diecie bezglutenowej.

Zapraszamy po więcej informacji o bezglutenowej żywności Schar dostępnej w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz