Aktualności

Raisio Elovena – skandynawska jakość bez glutenu

mak, zdrowie i dobre samopoczucie – prawidłowa, zrównoważona dieta to klucz do szczęśliwego życia. Przedstawiamy produkty marki Elovena fińskiego producenta Raisio, stworzone z myślą o lepszej jakości życiu dla osób na diecie bezglutenowej!

Raisio to firma z Finlandii o tradycjach sięgających 1939 roku. Wartości, na które stawia w swojej działalności Raisio to zdrowie, dobry smak i zrównoważony rozwój. Firma jest znana na rynku europejskim, a jej sukces opiera się na czerpaniu z tradycji oraz śmiałym podejściu do innowacji. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się bezglutenowe produkty  Raisio marki Elovena.

Zdrowie i odpowiedzialność według Raisio

Firma Raisio znana jest ze swojej dbałości o jakość produktów oraz otoczenie. Produkcja odbywa się z Finlandii, skąd wyroby renomowanych marek trafiają do europejskich sklepów. Produkty Raisio to owoc lat doświadczeń oraz chęci ciągłego doskonalenia. Raisio dostarcza konsumentom smaczne i wygodne jedzenie na każdą porę dnia, dobre dla zdrowia i przyrody, oraz rozszerza swoją ofertę, w odpowiedzi na potrzeby klientów.

Elovena – naturalnie zdrowe i smaczne bez glutenu

Marka Elovena jest znana w całej Europie. Produkty Elovena to naturalnie zdrowa żywność na bazie owsa uprawianego na czystych polach Finlandii. Świetnej jakości pełnoziarnisty owies to baza zbożowych produktów bez glutenu, które wyróżniają się smakiem, strukturą i wartościami odżywczymi. Bezglutenowe produkty Elovena z pełnych ziaren owsa są wyjątkowo bogate pod względem smaku i wartości odżywczych.

Elovena w hurtowni ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja każdego dnia dostępny jest szeroki wybór bezglutenowej żywności. Osoby na diecie bez glutenu mogą jeść smacznie i różnorodnie. Bezglutenową ofertę hurtowni ABE Dystrybucja wzbogaciły zbożowe produkty bez glutenu marki Elovena – fińska jakość jest teraz dostępna dla konsumentów, którzy chcą podejmować świadome wybory żywieniowe. Wśród nowości w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znalazły się Mąka owsiana pełnoziarnista, Płatki owsiane Jumbo pełnoziarniste, Płatki owsiane z malinami oraz produkty błyskawiczne – Owsianka naturalna i Owsianka z malinami w wersji instant. Wszystkie produkty owsiane marki Elovena w ABE Dystrybucja to doskonałej jakości żywność bez glutenu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty bezglutenowych produktów marki Elovena w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz