Aktualności

Dworek – nowości na półce z przetworami

Jesienią jemy coraz mniej warzyw i owoców. Świeże produkty warto zastąpić przetworami, które także są doskonałym źródłem zdrowych składników odżywczych. W ramach przygotowań do chłodniejszych dni, w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się nowe propozycje produktów marki Dworek.

Przetwórnia Owocowo-Warzywna Dworek to szeroki asortyment przetworów owocowych i warzywnych oraz dań gotowych. W śród nich znajdziemy tradycyjne, dobrze znane produkty, takie jak papryka konserwowa, groszek konserwowy, sałatka z czerwonej kapusty lub ogórek kwaszony. Warte polecenia są także zupy i gotowe dania firmy Dworek, tworzone na bazie naturalnych składników, doskonałe na szybki i pożywny obiad.

Do produktów marki Dworek dostępnych w portfolio hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dołączyły nowe przetwory o dobrym składzie i unikalnych recepturach. Wśród nich znalazły się pomysły na obiad dla całej rodziny. Produktem, który może ułatwić gotowanie i oszczędzić czas jest gotowy Farsz z kapusty i pieczarek. W ofercie firmy Dworek znajdziemy też przetwory ogórkowe o oryginalnych recepturach. Nie zabrakło również propozycji „na słodko”. Kompoty z kawałkami owoców, na bazie wody źródlanej, są dobrym dodatkiem do posiłków. Frutella czekoladowa w kilku owocowych smakach to gęste i smaczne kremy na bazie czekolady i czekolady belgijskiej, idealne do kanapek, naleśników, gofrów lub dodatek do deserów.

Czas przygotować się na jesienne i zimowe miesiące! Owocowe i warzywne przetwory sprawdzą się jako uzupełnienie zapasów. Zapraszamy do sprawdzenia gamy produktów marki Dworek dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz