Aktualności

Sys – szybkie i smaczne obiady dla każdego

Smaczny, pożywny i zdrowy posiłek gotowy w kilkanaście minut? Dania Sys to produkty idealne dla osób, które chcą jeść zdrowo, a nie zawsze mają czas na gotowanie. Oryginalne kompozycje naturalnych składników to prostu sposób na wartościowy posiłek do pracy lub szkoły.

Gotowe produkty oszczędzają czas, który musimy poświęcić na gotowanie. Dania Sys łączą o prostym, naturalnym składzie, to doskonała alternatywa dla wysoko przetworzonych dań ze sztucznymi dodatkami. Do mieszanek Sys trafiają suszone warzywa, które zachowują witaminy i składniki odżywcze. Danie wystarczy zalać wodą lub gotować kilkanaście minut. Taki zdrowy, gotowy posiłek sprawdzi się jako drugie śniadanie do szkoły, lunch do pracy, a nawet jako rodzinny obiad, kiedy wolny czas chcemy spędzić z bliskimi, a nie w kuchni.

Dania Sys dostępne są w różnych smakach, wśród których każdy znajdzie swoje ulubione składniki. Tradycyjne zupy, szeroki wybór kasz z dodatkiem warzyw, szybkie w przygotowaniu placki ziemniaczane lub kasze ze słodkimi dodatkami warto mieć zawsze pod ręką.

W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znalazło się kilkanaście ciekawych produktów, w tym zupy z warzyw, kasze ze zdrowymi dodatkami oraz placki ziemniaczane. Do portfolio zdrowych, gotowych dań dołączyły także posiłki na raz. Bazą dla tych dań są wysokiej jakości kasze, połączone z warzywami i owocami oraz chrupiącymi bakaliami. Takie połączenia trafią w gust małych i dużych smakoszy.

Produkty Sys pokazują, że także gotowe dania mogą być naturalne i smaczne. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie wyjątkowe produkty można znaleźć w portfolio hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz