Aktualności

Napoje roślinne – nowości Sante

Napoje roślinne to smaczna alternatywa dla „zwykłego” mleka w diecie bez laktozy albo wegańskiej. Firma Sante do swojej oferty wprowadziła nowe napoje – bez laktozy, składników pochodzenia zwierzęcego, pochodzenia ekologicznego.

Sante Organic to nowa linia ekologicznych napojów roślinnych. Znajdują się w niej napój sojowy z wapniem z alg, migdałowy i ryżowy. Napoje roślinne Sante Organic posiadają certyfikat BIO, są w 100% wegańskie i nie zawierają cukru. Wśród nowości znalazły się także napoje roślinne z segmentu konwencjonalnego. Roślinne napoje Sante sojowy o smaku waniliowym, owsiany oraz ryżowo-kokosowy to wysokiej jakości produkty. Są ciekawym zamiennikiem mleka w kawie, owsiance, koktajlach oraz wypiekach. Można pić je jako orzeźwiający i odżywczy napój.

Napoje roślinne to dobry wybór dla osób, które w codziennej diecie unikają laktozy. Po produkty Sante oraz Sante Organic mogą sięgnąć także osoby na diecie wegańskiej, które nie jedzą produktów pochodzenia zwierzęcego. Napoje roślinne to jednak propozycja dla każdego wielbiciela oryginalnego smaku oraz miłośnika zdrowego stylu życia i naturalnych, ekologicznych produktów.

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie ma w swojej ofercie duży wybór produktów bez laktozy i wegańskich, a także żywności odpowiedniej dla osób na innych dietach eliminacyjnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Dodaj komentarz