Aktualności

Żywność naturalna Radix – jedz na zdrowie!

Podstawą zdrowej diety powinny być dobrej jakości produkty naturalne. Ich duży wybór znajdziemy w ofercie firmy Radix-Bis, która już od 1991 roku jest obecna na rynku jako producent, importer oraz dystrybutor zdrowej żywności. Marka Radix obejmuje produkty, które pochodzą z rolnictwa ekologicznego, a także wyroby bezglutenowe, bez cukru oraz wegańskie. 

Asortyment Radix-Bis to wiele zdrowych i naturalnych propozycji, wśród których znajdują się także produkty bez cukru i bezglutenowe, odpowiednie dla osób na dietach eliminacyjnych oraz diabetyków. Firma prowadzi też działalność w branży produktów wegańskich. Wybór naturalnej żywności Radix-Bis dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Wśród nich znajdziemy produkty roślinne na bazie soi, odpowiednie dla osób na diecie wegańskiej i wegetariańskiej. Osoby, które stosują kuchnię roślinną muszą szczególną uwagę zwracać na dostarczenie sobie w codziennej diecie ważnych dla zdrowego funkcjonowania organizmu składników. Produkty sojowe Radix-Bis w ciekawy sposób wzbogacają kuchnię wegańską i wegetariańską.

Po wyroby Radix-Bis dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie mogą sięgać także osoby, które ograniczają ilość cukru – diabetycy oraz osoby na diecie odchudzającej, a także zwolennicy zdrowej żywności. Zapraszamy do sprawdzenia oferty marki Radix-Bis!

9 Comments

  1. Pingback: Reba Fleurantin

  2. Pingback: Quality standards

  3. Pingback: best accredited university egypt

  4. Pingback: Encouraging researchers

  5. Pingback: Student life

  6. Pingback: Case Western Reserve University

  7. Pingback: Outstanding educational programs

  8. Pingback: Career services

  9. Pingback: fue

Dodaj komentarz