Aktualności

Ekologiczne, roślinne, bez glutenu – nowe makarony Symbio

Makarony to podstawa wielu dań. Ekologiczne makarony Symbio są wartościowym uzupełnieniem diety bezglutenowej, roślinnej – i nie tylko!

Symbio to polski producent zdrowej żywności. W ofercie firmy znajdują się wyroby ekologiczne – soki owocowe, kasze, mąki, płatki, ciastka, owocowe i warzywne przetwory, bakalie, ryże oraz makarony. Szeroki wybór produktów ekologicznych Symbio jest dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Asortyment wyrobów pochodzących z certyfikowanych upraw stale się powiększa. Portfolio hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły kolejne produkty ekologiczne marki Symbio.

Makarony roślinne to ciekawy zamiennik tradycyjnego, pszennego makaronu, odpowiedni także dla osób na diecie bezglutenowej. Ekologiczne makarony Symbio mają wyjątkowy smak oraz bogate wartości odżywcze. Są dobrym dodatkiem do jadłospisu wegan oraz wegetarian. Makaron z zielonego groszku ma charakterystyczny zielony kolor, który pięknie wygląda na talerzu. Makaron z ciecierzycy ma apetyczną, brązową barwę. Makaron kukurydziany ma żółty kolor, zbliżony do barwy klasycznej pasty.

Ekologiczne makarony Symbio – z zielonego groszku, z ciecierzycy oraz kukurydzy – mają różne warianty. Każdy z nich kupimy w dwóch popularnych i uniwersalnych kształtach – fusilli, czyli świderki, oraz penne, czyli rurki. Makarony z zielonego groszku i z ciecierzycy dostępne są także w formie muszli gnocchi sardi. Ekologiczny Makaron kukurydziany Symbio wytwarzany jest w kształcie tradycyjnych, krótkich nitek oraz karbowanych wstążek reginette.

Wszystkie ekologiczne produkty Symbio powstają z surowców pochodzących z certyfikowanych upraw. Roślinne, bezglutenowe makarony sprawdzą się w wielu przepisach – na sałatki, zapiekanki oraz inne dania. Świetnie komponują się z sosami i zupami. Makarony  z zielonego groszku, ciecierzycy i kukurydziany mają oryginalny smak i są bardzo pożywne. To doskonały wybór dla miłośników pasty w różnym wydaniu!

Zapraszamy po więcej informacji o ekologicznych produktach Symbio z asortymentu hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz