Aktualności

Mazurskie Miody – słodycz w naturze

Złociste miody to wyjątkowy skarb, który daje nam natura. Naturalna słodycz i bogactwo cennych właściwości – znajdziemy je w wyrobach firmy Mazurskie Miody.

Historia Mazurskich Miodów zaczęła się w 1964 roku, kiedy Bogdan Piasecki założył pierwszą pasiekę w okolicach Olsztyna. O tego czasu firma rozwijała się poszerzała działalność. Miody i produkty pszczele pod marką Mazurskie Miody to owoc pasji oraz lat doświadczenia. W 2007 roku w ofercie producenta pojawiły się także tradycyjne alkohole, których receptura oparta jest na miodzie.

Portfolio marki Mazurskie Miody jest bardzo bogate – znajdziemy w nim zarówno miody pszczele rożnego rodzaju, miodowe kosmetyki oraz alkohole. W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości miodów, takich jak miód akacjowy, gryczany, lipowy, spadziowy, wielokwiatowy i wrzosowy, dostępnych w słoikach o różnej pojemności – od 250 do 900 gramów. Oryginalnym uzupełnieniem oferty przetworów miodowych są produkty z serii Hello Honey, czyli miody kremowane z naturalnymi dodatkami – pastą z rokitnika, pyłkiem kwiatowym, pastą malinową, pastą z pigwy oraz pastą z poziomki. Miód kremowany to miód wielokwiatowy o wyjątkowej, aksamitnej konsystencji, który bardzo wolno się krystalizuje – są doskonałe do smarowania pieczywa, naleśników czy pankejków.

Miody świetnie komponują się z innymi naturalnymi składnikami – przykładem jest nowa linia miodów wielokwiatowych, dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Miodowa Gruszka, cytryna, imbir, Miodowy Rokitnik, Miodowa Czekolada z wiśnia oraz Miodowa Malina to naturalnie słodkie kompozycje o wyjątkowych walorach. Dodatki wzbogacają smak i aromat popularnego miodu wielokwiatowego, a ładne słoiki i atrakcyjne etykiety przyciągają wzrok – świetnie sprawdzą się na przykład jako drobny upominek.

Zapraszamy po więcej informacji o miodach Mazurskie Miody, dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zarejestruj się na platformie B2B lub zrób zakupy w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz