Aktualności

English Tea Shop Organic – ekologiczne herbaty prezentowe

Marka English Tea Shop to niepowtarzalne kompozycje i wysokiej jakości herbaty, które powstają w fabryce na Sri Lance. Siedzibą English Tea Shop jest Wielka Brytania – kraj, który słynie ze swojej miłości do dobrej herbaty.

Marka English Tea Shop Organic to ekologiczne herbaty i kompozycje herbaciane, które powstają z poszanowaniem środowiska i dbałością o zrównoważony rozwój. Herbaty wyróżnia ekologiczne pochodzenie, a także starannie przemyślany i dopracowany design opakowań – kolorowe pudełka herbat English Tea Shop Organic przyciągają wzrok i pięknie wyglądają na półce. Doskonale sprawdzają się jako herbata prezentowa.

W portfolio marki English Tea Shop Organic znajdziemy herbaciane klasyki i unikalne mieszanki – w postaci herbaty liściastej oraz piramidek i torebek do zaparzania. Motto English Tea brzmi: „Herbata to napój, który potrafi sobie poradzić z całym złem tego świata!”

English Tea Shop Organic w ABE Dystrybucja

Klasyczne herbaty, autorskie mieszanki, herbatki funkcjonalne i zestawy prezentowe, liściaste, w piramidkach lub torebkach – wybór herbat marki English Tea Shop Organic w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja jest bardzo szeroki i każdy miłośnik herbaty znajdzie propozycję dla siebie.

Wśród produktów English Tea Shop Organic znajdziemy między innymi klasyczne czarne herbaty Earl Grey, English Breakfast, zieloną i białą herbatę oraz Rooibos. W mieszankach, oprócz wysokiej jakości herbacianych listków, znalazły się różnorodne owoce, kwiaty, zioła i przyprawy. Dostępne są też funkcjonalne kompozycje English Tea Shop Organic takie jak Sleepy me i Calm me, czyli mieszanki stworzone do relaksu i odprężenia oraz pobudzający herbatki Energize me i Happy me. Zestawy specjalnie wybranych herbat English Tea Shop Organic to z kolei gotowy pomysł na elegancki, praktyczny prezent.

English Tea Shop Organic, wysokiej jakości herbaty w brytyjskim stylu – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.