Aktualności

Kiszon dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Kiszonki są źródłem wielu cennych dla organizmu składników, które pozwalają zadbać o zdrowie, odporność i dobre samopoczucie. Produkty polskiej marki Kiszon to kiszone warzywa w różnej postaci, które są wartościowym uzupełnieniem codziennej diety.

Polska firma Kiszon powstała z inspiracji zdrowym stylem życia i odżywianiem. Wyroby marki Kiszon to naturalne produkty. Firma czerpie z tradycji, która łączy się z nowatorskim podejściem. Starannie dobrane warzywa i sprawdzone metody produkcji to przepis na smak i jakość. Z wyjątkowych właściwości kiszonek warto korzystać każdego dnia, przez cały rok!

Kiszon w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiło się kilka nowości od marki Kiszon. Ciekawym produktem są kiszone warzywa Kiszon – rzodkiewka i czosnek, oryginalna alternatywa dla popularnych warzywnych przetworów. Wygodnym sposobem na włączenie kiszonych produktów do codziennej diety są soki z kiszonych warzyw Kiszon – w hurtowni ABE Dystrybucja proponujemy sok z kiszonego buraka, sok z kiszonej kapusty, sok z kiszonych ogórków oraz sok z kiszonych pomidorów.

Ofertę marki Kiszon w ABE Dystrybucja dopełnia Żur z gór – doskonała baza do przygotowania pożywnej zupy w tradycyjnym, domowym stylu. Żur z gór Kiszon jest gęsty i ma kwaskowaty smak. Można przygotować go z ulubionymi przyprawami i dodatkami, podać z wędzoną kiełbasą lub mięsem, albo po prostu z kromką chleba.

Polskie przetwory z kiszonych warzyw marki Kiszon- dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.