Aktualności

Orzeszek – zdrowie i różnorodność

Produkty funkcjonalne oraz konwencjonalne z Polski i całego świata – oferta firmy Orzeszek to duży wybór i świetna jakość.

Orzeszek to polska firma z dużym doświadczeniem – obszar jej działalności to import, konfekcjonowanie i sprzedaż produktów z różnych kategorii żywności. W asortymencie firmy Orzeszek znajdują się między innymi orzechy, suszone warzywa i owoce, przyprawy, orzechy, nasiona oraz dodatki cukiernicze. Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie oferuje ciekawy dobór asortymentu firmy Orzeszek.

Dużą zaletą produktów marki Orzeszek są proste, przezroczyste opakowania. Na etykietach znajdują się wszelkie potrzebne informacje, a klient może sam ocenić wygląd oraz świeżość produktów. Orzechy, ziarna, suszone owoce i inne bakalie oferowane są w małych opakowaniach, dzięki czemu można wykorzystać je nie tylko w kuchni, ale również zabrać ze sobą do pracy, szkoły i w podróż, jako pożywną i zdrową przekąskę. Surowce, które firma Orzeszek wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów pochodzą ze sprawdzonych źródeł – z polskich lasów i pól, a także z różnych regionów świata.

Wśród propozycji firmy Orzeszek na uwagę zasługują dodatki cukiernicze – znane i popularne bakalie, ale także oryginalne propozycje. Kolorowe wiórki kokosowe oraz waflowa posypka w kilku żywych odcieniach – nowość w ofercie hurtowni ABE Dystrybucja – to prosty i efektowny sposób, aby wypieki i desery nabrały barw i wyjątkowego charakteru. Oferta przekąsek firmy Orzeszek również prezentuje się ciekawie.

Wśród tradycyjnych pomysłów na przekąski znalazły się takie produkty, jak orzeszki ziemne w karmelu, chipsy bananowe oraz nowość – solona kukurydza, prażona po hiszpańsku. Dzięki unikalnej metodzie prażenia ziarna kukurydzy nie pękają, tylko zachowują apetyczną, chrupiącą skorupkę. Inne nowości, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni, to dodatki do potraw – aromatyczna Cebula suszona grys oraz Płatki drożdżowe nieaktywne, szczególnie wartościowe uzupełnienie diety roślinnej.

Wybór nowości oraz produktów z bogatego asortymentu polskiej firmy Orzeszek dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. To atrakcyjna propozycja, nie tylko w okresie przedświątecznym i Bożego Narodzenia, ale przez cały rok. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz